Me shumicë cilësi të lartë Rooder 2 rrota kick elektrike skuter r804m Mini skuter harley elektrike

Përshkrim i shkurtër:

Me shumicë cilësi të lartë Rooder 2 rrota kick elektrike skuter r804m Mini skuter harley elektrike nga Rooder fabrika Shenzhen dhe furnizuesi Kinë në roodergroup.com

Mini skuter harley elektrike me 350 motor vat, 48 volt, 10 inç gomave yndyrë.
48V bateri litium jon
35km në krye, me shpejtësi 30 km / h max
LED përparme dhe të lehta pasme
më pak se 40 kg
Rooder harley fabrika elektrike skuter drejtpërdrejtë
12 muaj garanci


 • Markë: OEM / ODM / ROODER
 • Min.urdhër Sasia: 10 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen / Hongkong
 • Termat pagesës: T / T /, L / C, PayPal, D / A, D / P
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Me shumicë cilësi të lartë Rooder 2 rrota elektrike kick skuter r804m Mini harley skuter elektrike

  kick scooter, wholesale high quality kick scooter products from kick scooter factory and kick scooter supplier, importer,exporter, manufacturer at www.roodergroup.com

  Mini harley skuter elektrike me 350 motor vat, 48 volt, 10 inç gomave yndyrë.
  48V bateri litium jon
  35km në krye, me shpejtësi 30 km / h max
  LED përparme dhe të lehta pasme
  Rooder harley fabrika elektrike skuter drejtpërdrejtë
  12 muaj garanci

  Model: r804m
  Size: 130 * 65 * 105cm
  pastrimin Ground: 9cm
  weiht Net: 31kg
  Battery: 48V10AH litium bateri
  koha Charge: 5 orë
  Varg: 35km
  tensionit Input: AC180V-220V, 50Hz MHX
  tension prodhimit: 54V2A
  Temperatura: 0-40C °
  para dhe të pasme udhëhequr nga drita
  , Tiros: 10 * 6.00-5.5
  motor: 350W
  Max Load: 100 kg
  Ngjitje: 12 °
  Max Speed: 30 km / H
  ngjyra: e zezë, e bardhë, e kuqe, jeshile dhe kafe
  madhësinë Paketimi: 139 * 71 * 33cm
  peshë bruto : 39 KG

  1PCS / carton
  carton Madhësia: 139 * 71 * 33cm
  GW: 39kg, NW: 31kg
  0.326CBM / pc

  Urdhri Container:
  89pcs në 20GP
  190pcs në 40GP
  215pcs në 40HC

  Me shumicë cilësi të lartë Rooder 2 rrota kick elektrike skuter r804m Mini skuter harley elektrike nga Rooder fabrikë eksportues furnizuesit prodhuesi Me shumicë cilësi të lartë Rooder 2 rrota kick elektrike skuter r804m Mini skuter harley elektrike nga Rooder fabrikë eksportues furnizuesit prodhuesi Me shumicë cilësi të lartë Rooder 2 rrota kick elektrike skuter r804m Mini skuter harley elektrike nga Rooder fabrikë eksportues furnizuesit prodhuesi Me shumicë cilësi të lartë Rooder 2 rrota kick elektrike skuter r804m Mini skuter harley elektrike nga Rooder fabrikë eksportues furnizuesit prodhuesi Me shumicë cilësi të lartë Rooder 2 rrota kick elektrike skuter r804m Mini skuter harley elektrike nga Rooder fabrikë eksportues furnizuesit prodhuesi Me shumicë cilësi të lartë Rooder 2 rrota kick elektrike skuter r804m Mini skuter harley elektrike nga Rooder fabrikë eksportues furnizuesit prodhuesi Me shumicë cilësi të lartë Rooder 2 rrota kick elektrike skuter r804m Mini skuter harley elektrike nga Rooder fabrikë eksportues furnizuesit prodhuesi Me shumicë cilësi të lartë Rooder 2 rrota kick elektrike skuter r804m Mini skuter harley elektrike nga Rooder fabrikë eksportues furnizuesit prodhuesi Me shumicë cilësi të lartë Rooder 2 rrota kick elektrike skuter r804m Mini skuter harley elektrike nga Rooder fabrikë eksportues furnizuesit prodhuesi Me shumicë cilësi të lartë Rooder 2 rrota kick elektrike skuter r804m Mini skuter harley elektrike nga Rooder fabrikë eksportues furnizuesit prodhuesi Me shumicë cilësi të lartë Rooder 2 rrota kick elektrike skuter r804m Mini skuter harley elektrike nga Rooder fabrikë eksportues furnizuesit prodhuesi Me shumicë cilësi të lartë Rooder 2 rrota kick elektrike skuter r804m Mini skuter harley elektrike nga Rooder fabrikë eksportues furnizuesit prodhuesi Me shumicë cilësi të lartë Rooder 2 rrota kick elektrike skuter r804m Mini skuter harley elektrike nga Rooder fabrikë eksportues furnizuesit prodhuesi Me shumicë cilësi të lartë Rooder 2 rrota kick elektrike skuter r804m Mini skuter harley elektrike nga Rooder fabrikë eksportues furnizuesit prodhuesi Me shumicë cilësi të lartë Rooder 2 rrota kick elektrike skuter r804m Mini skuter harley elektrike nga Rooder fabrikë eksportues furnizuesit prodhuesi Me shumicë cilësi të lartë Rooder 2 rrota kick elektrike skuter r804m Mini skuter harley elektrike nga Rooder fabrikë eksportues furnizuesit prodhuesi Me shumicë cilësi të lartë Rooder 2 rrota kick elektrike skuter r804m Mini skuter harley elektrike nga Rooder fabrikë eksportues furnizuesit prodhuesi Me shumicë cilësi të lartë Rooder 2 rrota kick elektrike skuter r804m Mini skuter harley elektrike nga Rooder fabrikë eksportues furnizuesit prodhuesi Me shumicë cilësi të lartë Rooder 2 rrota kick elektrike skuter r804m Mini skuter harley elektrike nga Rooder fabrikë eksportues furnizuesit prodhuesi Me shumicë cilësi të lartë Rooder 2 rrota kick elektrike skuter r804m Mini skuter harley elektrike nga Rooder fabrikë eksportues furnizuesit prodhuesi Me shumicë cilësi të lartë Rooder 2 rrota kick elektrike skuter r804m Mini skuter harley elektrike nga Rooder fabrikë eksportues furnizuesit prodhuesi Me shumicë cilësi të lartë Rooder 2 rrota kick elektrike skuter r804m Mini skuter harley elektrike nga Rooder fabrikë eksportues furnizuesit prodhuesi Me shumicë cilësi të lartë Rooder 2 rrota kick elektrike skuter r804m Mini skuter harley elektrike nga Rooder fabrikë eksportues furnizuesit prodhuesi Me shumicë cilësi të lartë Rooder 2 rrota kick elektrike skuter r804m Mini skuter harley elektrike nga Rooder fabrikë eksportues furnizuesit prodhuesi Me shumicë cilësi të lartë Rooder 2 rrota kick elektrike skuter r804m Mini skuter harley elektrike nga Rooder fabrikë eksportues furnizuesit prodhuesi


 • Previous:
 • : Next

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Kupën

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Truck