dy rrota Hoverboard prodhues furnizues eksportues Fabrika Kompania bashkë Kina Shenzhen rooder teknologji ltd

Përshkrim i shkurtër:

Duke kërkuar për cilësi të lartë dy Hoverboard timon, çmimi me shumicë të lirë dy Hoverboard rrota prej dy rrota furnizuesit Hoverboard prodhues furnizues eksportues Fabrika Kompania bashkë Kina Shenzhen rooder Technology Ltd

8.5 "bordi off road,
bateri lëvizshëm Samsung,
me shufra tërheq,
Bluetooth,
Taotao motherboard,
app,
bilanc auto,
folësit të dyfishtë


 • Markë: OEM / ODM / ROODER
 • Min.urdhër Sasia: 10 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen / Hongkong
 • Termat pagesës: T / T /, L / C, PayPal, D / A, D / P
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Kompania jonë ka kaluar ISO9001: 2008 Quality Management System Certification. Të gjitha prodhimet janë në dispozicion për CE, GS, CQC, PSE dhe RoHS certifikimit.

  Kompania jonë kryesisht prodhon vetë balancimin skuter elektrike, biçikleta elektrike, skateboard elektrike. Ne gjithashtu sigurojnë R profesional & D dhe OEM shërbimeve të biznesit. All sigurisë madh Scooters projektet e planifikimit, projektimin dhe prodhimin e kompanisë sonë janë vlerësuar nga qeveritë dhe komunitetet përreth. Prodhimet tona janë përdorur gjerësisht në qendrat tregtare, supermarkete, shkolla, spitale, hotele, stacionet parkimi nëntokësore, tunele të nëndheshme urbane, bimë fabrikë, inxhinieri komunale dhe kështu me radhë.

  dy rrota Hoverboard prodhues furnizues eksportues Fabrika Kompania bashkë Kina Shenzhen rooder teknologji ltd çmim të lirë me shumicë në prodhim dhe eksport

  dy rrota Hoverboard prodhues furnizues eksportues Fabrika Kompania bashkë Kina Shenzhen rooder teknologji ltd çmim të lirë me shumicë në prodhim dhe eksport (1) dy rrota Hoverboard prodhues furnizues eksportues Fabrika Kompania bashkë Kina Shenzhen rooder teknologji ltd çmim të lirë me shumicë në prodhim dhe eksport (2) dy rrota Hoverboard prodhues furnizues eksportues Fabrika Kompania bashkë Kina Shenzhen rooder teknologji ltd çmim të lirë me shumicë në prodhim dhe eksport (3) dy rrota Hoverboard prodhues furnizues eksportues Fabrika Kompania bashkë Kina Shenzhen rooder teknologji ltd çmim të lirë me shumicë në prodhim dhe eksport (4) dy rrota Hoverboard prodhues furnizues eksportues Fabrika Kompania bashkë Kina Shenzhen rooder teknologji ltd çmim të lirë me shumicë në prodhim dhe eksport (5) dy rrota Hoverboard prodhues furnizues eksportues Fabrika Kompania bashkë Kina Shenzhen rooder teknologji ltd çmim të lirë me shumicë në prodhim dhe eksport (6) dy rrota Hoverboard prodhues furnizues eksportues Fabrika Kompania bashkë Kina Shenzhen rooder teknologji ltd çmim të lirë me shumicë në prodhim dhe eksport (7) dy rrota Hoverboard prodhues furnizues eksportues Fabrika Kompania bashkë Kina Shenzhen rooder teknologji ltd çmim të lirë me shumicë në prodhim dhe eksport (9) dy rrota Hoverboard prodhues furnizues eksportues Fabrika Kompania bashkë Kina Shenzhen rooder teknologji ltd çmim të lirë me shumicë në prodhim dhe eksport (10) dy rrota Hoverboard prodhues furnizues eksportues Fabrika Kompania bashkë Kina Shenzhen rooder teknologji ltd çmim të lirë me shumicë në prodhim dhe eksport (11) dy rrota Hoverboard prodhues furnizues eksportues Fabrika Kompania bashkë Kina Shenzhen rooder teknologji ltd çmim të lirë me shumicë në prodhim dhe eksport (12) dy rrota Hoverboard prodhues furnizues eksportues Fabrika Kompania bashkë Kina Shenzhen rooder teknologji ltd çmim të lirë me shumicë në prodhim dhe eksport (13) dy rrota Hoverboard prodhues furnizues eksportues Fabrika Kompania bashkë Kina Shenzhen rooder teknologji ltd çmim të lirë me shumicë në prodhim dhe eksport (14) dy rrota Hoverboard prodhues furnizues eksportues Fabrika Kompania bashkë Kina Shenzhen rooder teknologji ltd çmim të lirë me shumicë në prodhim dhe eksport (8)

  Model: r808
  Pesha neto: 14kgs
  Madhësia Tire: 8.5 "
  Load Max: 120kgs
  kufiri i shpejtësisë maksimale: 12km / h
  Varg: 10-15km
  minimum kthyer Rrezja: 0
  Max ngjitje kufi: 15
  Battery: heqshme litium-jon 36V 4.4AH Samsung
  temperaturës akuzuar: 0 ℃ ~ 40 ℃
  temperaturë operohet: -15 ℃ ~ 50 ℃
  Motor: 350W * 2
  kërkesat Power: AC100-240V / 50-60Hz
  koha tarifimit: 2- 3H
  Paketimi Carton: 77 * 29 * 33cm
  bruto Pesha: 16kg
  Option: Bluetooth / telekomandë / nxjerr shkopin / APP

  1PCS / carton
  Net Pesha: 14kg
  GW: 16kg
  Madhësia kartoni: 73 * 26 * 28cm
  0.047CBM / pc

  Urdhri Container:
  623pcs në 20GP
  1331pcs në 40GP
  1503pcs në 40HC


 • Previous:
 • : Next

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Tree

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni avionit