balancimin vetë hovershoes çmimin me shumicë

Përshkrim i shkurtër:

- Luaj si çdo gjë që ju dëshironi të bëni.

Hovershoes, e cila e kombinuar me avantazhin e skateboard, hoverboard dhe rul patinazhi, më shumë truket mund të luhet. Kështu që ju mund të marrë diku shkojnë kudo.

- Pa telekomandë, duke luajtur duke mbajtur ekuilibrin dhe shumë e lehtë për të vepruar.

Ju edhe mund të ngasin lirisht në 5 minuta pa ndonjë përvojë të para. Ju mund të bëjë atë për playability ekstreme pa kufizime të bordit.

- mbante Lehtë dhe të lejueshme me aeroplan.

- Ju jeni në kërkim për prirje, Rooder këpucë Hover janë për ju për të krijuar trendin.


 • Çmimi: US $ 499
 • sasia: 100
 • Ngjyra: e zezë
 • Markë: Rooder
 • në magazinë: Po
 • re: Po
 • Detail Product

  Produkt Tags

  hovershoes balancimin vetëÇmimi me shumicë

  Rooder është një markë globale teknologji zgjuar nga frymëzimi i gjallë, e cila i takon Rooder Teknologjia Kufizuar. Ne jemi te specializuar në hovershoes, vetë balancimin skuter, skateboard elektrike, timon i zgjuar bilanci, hoverboard dhe produkteve të ngjashme. Rooder ka një grup krijuese, ekipi pasion të projektimit, të cilët janë nga Gjermania, SHBA, dhe Kina, me shumë vite të projektimit markë të njohur botërisht dhe përvojën e prodhimit. Rooder fokusuar në çdo detaje të produktit me teknikat e avancuara, materialeve, vizioni artistit s dhe entuziazëm të pafund për jetën. Ne do t'ju sjellë modës, kohën e lirë dhe të biznesit të lidhura me mallra të cilësisë.

  hovershoes balancimin vetë çmimin me shumicë (1) hovershoes balancimin vetë çmimin me shumicë (2) hovershoes balancimin vetë çmimin me shumicë (3) hovershoes balancimin vetë çmimin me shumicë (4) hovershoes balancimin vetë çmimin me shumicë (18) hovershoes balancimin vetë çmimin me shumicë (21) hovershoes balancimin vetë çmimin me shumicë (27) hovershoes balancimin vetë çmimin me shumicë (29) hovershoes balancimin vetë çmimin me shumicë (30) hovershoes balancimin vetë çmimin me shumicë (34) hovershoes balancimin vetë çmimin me shumicë (36) hovershoes balancimin vetë çmimin me shumicë (37) hovershoes balancimin vetë çmimin me shumicë (38)

  Motor: Hub motor 350W
  material Board: Aircraft grade kornizë alumini
  Battery: litium bateri 3.35ah
  Varg: 13km
  Speed: 10-20km
  ngjitje angle: 10 shkallë
  Pesha neto: 2kg
  madhësia Wheel: 70 * 51mm
  max peshë: 100 kg
  Koha ngarkuar: 2h


   

  - Luaj si çdo gjë që ju dëshironi të bëni.

  Hovershoes, e cila e kombinuar me avantazhin e skateboard, hoverboard dhe rul patinazhi, më shumë truket mund të luhet. Kështu që ju mund të marrë diku shkojnë kudo.

  - Pa telekomandë, duke luajtur duke mbajtur ekuilibrin dhe shumë e lehtë për të vepruar.

  Ju edhe mund të ngasin lirisht në 5 minuta pa ndonjë përvojë të para. Ju mund të bëjë atë për playability ekstreme pa kufizime të bordit.

  - mbante Lehtë dhe të lejueshme me aeroplan.

  - Ju jeni në kërkim për prirje, Rooder këpucë Hover janë për ju për të krijuar trendin.

   


 • Previous:
 • : Next

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Truck

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Tree