Rreth nesh

2

Rooder Technology Limited janë të vendosura në Shenzhen. Ne jemi përpjekur për të ndërtuar markë të lartë të Scooters elektrike në Kinë. Nëpërmjet disa viteve të zhvillimit, ne kemi qenë të njohur si në familje dhe jashtë saj. Ekipi ynë profesional është e specializuar në Scooters balancues vetë, hoverboards dhe skateboards projektimit, prodhimit, marketingut dhe shërbimit. Ne përkushtuar për të siguruar mjetet e shkëlqyera të shkurtër në distancë të transportit për qenie njerëzore nga respektimi i përgjegjësisë sociale të kursimit të energjisë, karbon të ulët dhe mbrojtjen e mjedisit.

Kompania jonë ka një numër të të drejtave të pronës intelektuale të pavarur dhe teknologji thelbësore. Me qëllim zhvillimin e kursimit të energjisë, mbrojtjen e mjedisit, kemi marrë certifikatat e CE, FCC, RoHS dhe në mënyrë rigoroze të rrinë në sistemin e menaxhimit të ISO9001. Përmes viteve të rritje, ne kemi nisur Rooder disa Scooters reja modele.

Scooters tonë / hoverboards / stakeboards janë shitur në të gjithë botën dhe të përdorur gjerësisht në automjete personale, policinë në krye të detyrës, duke mbajtur metro, aeroporti dhe pavionet mëdha, pika piktoreske dhe fushave të golfit, etj

Kompania jonë avokatët ndërmarrjeve konceptimin e frika e natyrës, dhe ne besojmë se shkenca ndryshon jetën për të krijuar dizajn të plotë dhe R & D sistem të produkteve të zgjuar në natyrë sportive dhe automjete personale. Ne kemi më profesional dhe me përvojë e ekipit të projektimit në fushë, dhe ne gjithashtu kemi kritike teknologji pavarur patentë, pajisje të përparuara provë dhe bazën prodhuese e cila siguron produkte të përsosur. pavarur aftësinë tonë R & D ka qenë pranuar shumë nga industria, dhe ne kemi qenë të njohur me bashkimin e ndërmarrjeve të teknologjisë së lartë.

Duke marrë stilin e punës së seriozisht, efikas, të besueshëm, përkushtim, duke këmbëngulur, ne vazhdimisht të përmirësuar cilësinë e produkteve dhe të shërbimit tonë, për të kënaqur klientët tanë.

Vizioni ynë është për të bërë jetën më të rehatshme, fleksibile dhe të shëndetshëm.


Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Truck

WhatsApp Online Chat !