Rooder off Road Rover Hoverboard r806h me app 8.5 inç zgjuar timon bilanci auto Bluetooth Samsung qese bateri

Përshkrim i shkurtër:

Bateri 【】 KUJDES CE / FCC / RoHS / MSDS / UN38.3 / USA certifikuar dhe ngarkues, në mënyrë të sigurtë jashtë rrugës bordit Hover / Self Balancing Scooter kalojë të gjitha rregullat e sigurisë, duke u siguruar zgjuar rrota juaj bilanci është 100% të sigurt për ju dhe familjen tuaj . që do të thotë nuk ka rreziqet e mundshme zjarri.
【】 FEATURE MAX Cruising shpejtësi prej 12-15km / h me 350-vat motorët dyfishtë dhe deri në 15-20km e përdorimit të vazhdueshëm varet nga kushtet e rrugëve etj
【】 lehtësi Ju mund të udhëtojnë lirisht nëpër qytet pa u detyruar të orarit të trenave dhe metros, Safer nget gjatë natës - udhëtim gjatë natës dhe të shihet me të ndërtuar në dritat e ndritshme LED me klasë. Thjesht manovrim nëpër bar, baltë dhe rërë në bord të ndërtuar për të bërë më shumë. Udhëtoni në stil, të sigurt për të qenë një lider kudo që të shkoni.
【Profesioni】 xhiroskop profesionale dhe sensor përshpejtimin dhe servo-kontrollit të sistemit të garantuar ekuilibrin, të aftë për të ngjiten shpatet deri në 15 gradë; rims aliazh alumini të sigurojë qëndrueshmëri shtesë për shok-thithjen, goma jo-trung, ndërtimin ABS për qëndrueshmëri, klasës i papërshkueshëm nga uji renditur në IP54 për përdorim në të gjitha kushtet e motit, 10 minuta funksion auto mbyllur për jetë më të gjatë të përdorimit të secilës pagesë.
【】 FACTORY DIRECT furnizuesit Rooder Technology Limited , çmimi me shumicë për rrota zgjuar 6.5, 8, 8.5, 10 inç
【】 GARANCI 1 vit garanci mbulon pjesët dhe punës nga prodhuesi.

Video unboxing:  https://instagram.com/p/BPF3HujBuxO/

Manufacturing Video:  https://www.instagram.com/p/BUMNEugh-jk/


 • Markë: OEM / ODM / ROODER
 • Min.urdhër Sasia: 10 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen / Hongkong
 • Termat pagesës: T / T /, L / C, PayPal, D / A, D / P
 • Çmimi: US$153.00
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Rooder off Road Rover Hoverboard r806h me app 8.5 inç zgjuar timon bilanci auto Bluetooth Samsung qese bateri

  Bateri 【】 KUJDES CE / FCC / RoHS / MSDS / UN38.3 / USA certifikuar dhe ngarkues, në mënyrë të sigurtë jashtë rrugës bordit Hover / Self Balancing Scooter kalojë të gjitha rregullat e sigurisë, duke u siguruar zgjuar rrota juaj bilanci është 100% të sigurt për ju dhe familjen tuaj . që do të thotë nuk ka rreziqet e mundshme zjarri.
  【】 FEATURE MAX Cruising shpejtësi prej 12-15km / h me 350-vat motorët dyfishtë dhe deri në 15-20km e përdorimit të vazhdueshëm varet nga kushtet e rrugëve etj
  【】 lehtësi Ju mund të udhëtojnë lirisht nëpër qytet pa u detyruar të orarit të trenave dhe metros, Safer nget gjatë natës - udhëtim gjatë natës dhe të shihet me të ndërtuar në dritat e ndritshme LED me klasë. Thjesht manovrim nëpër bar, baltë dhe rërë në bord të ndërtuar për të bërë më shumë. Udhëtoni në stil, të sigurt për të qenë një lider kudo që të shkoni.
  【Profesioni】 xhiroskop profesionale dhe sensor përshpejtimin dhe servo-kontrollit të sistemit të garantuar ekuilibrin, të aftë për të ngjiten shpatet deri në 15 gradë; rims aliazh alumini të sigurojë qëndrueshmëri shtesë për shok-thithjen, goma jo-trung, ndërtimin ABS për qëndrueshmëri, klasës i papërshkueshëm nga uji renditur në IP54 për përdorim në të gjitha kushtet e motit, 10 minuta funksion auto mbyllur për jetë më të gjatë të përdorimit të secilës pagesë.
  【】 FACTORY DIRECT furnizuesit Rooder Technology Limited , çmimi me shumicë për rrota zgjuar 6.5, 8, 8.5, 10 inç
  【】 GARANCI 1 vit garanci mbulon pjesët dhe punës nga prodhuesi.

  Model: r806h
  DIM: 700 * 220 * 230mm
  Pesha neto: 14kgs
  Madhësia Tire: 8.5 "
  Load Max: 120kgs
  kufiri i shpejtësisë maksimale: 10 km / h
  Varg: 10-15km
  minimum kthyer Rrezja: 0
  Max ngjitje kufi: 15
  Bateria: Lithium-ion 36V 4.4AH Samsung
  temperaturës akuzuar: 0 ℃ ~ 40 ℃
  temperaturë operohet: -15 ℃ ~ 50 ℃
  Motor: 350W * 2
  kërkesat Power: AC100-240V / 50-60Hz
  koha tarifimit: 2- 3H
  Paketimi Carton: 77 * 29 * 33cm
  bruto Pesha: 16kg
  Option: bluetooth / telekomandë

  1PCS / carton
  Net Pesha: 14kg
  GW: 16kg
  Madhësia kartoni: 77x29x33cm
  0.074CMB / pc

  Urdhri Container:
  394pcs në 20GP
  841pcs në 40GP
  950pcs në 40HC

  HS KODI: 8711600010

  Video unboxing:  http://instagram.com/p/BPF3HujBuxO/

  Manufacturing Video:  http://www.instagram.com/p/BUMNEugh-jk/

  Rooder off Road Rover Hoverboard me app 8.5 inç rrota bilanci i zgjuar auto Bluetooth Samsung qese bateri (10) Rooder off Road Rover Hoverboard me app 8.5 inç rrota bilanci i zgjuar auto Bluetooth Samsung qese bateri (9) Rooder off Road Rover Hoverboard me app 8.5 inç rrota bilanci i zgjuar auto Bluetooth Samsung qese bateri (4) Rooder off Road Rover Hoverboard me app 8.5 inç rrota bilanci i zgjuar auto Bluetooth Samsung qese bateri (3) Rooder off Road Rover Hoverboard me app 8.5 inç rrota bilanci i zgjuar auto Bluetooth Samsung qese bateri (7) Rooder off Road Rover Hoverboard me app 8.5 inç rrota bilanci i zgjuar auto Bluetooth Samsung qese bateri (6) Rooder off Road Rover Hoverboard me app 8.5 inç rrota bilanci i zgjuar auto Bluetooth Samsung qese bateri (5) Rooder off Road Rover Hoverboard me app 8.5 inç rrota bilanci i zgjuar auto Bluetooth Samsung qese bateri (2) Rooder off Road Rover Hoverboard me app 8.5 inç rrota bilanci i zgjuar auto Bluetooth Samsung qese bateri (1) Rooder off Road Rover Hoverboard me app 8.5 inç rrota bilanci i zgjuar auto Bluetooth Samsung qese bateri (8)


 • Previous:
 • : Next

 • Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Kupën

  WhatsApp Online Chat !