Rooder off Road 4 rrota fabrikë bordi të gjatë Electric mundësuar r800e skateboard

Përshkrim i shkurtër:

Powerboard dy porosi shkallë të lartë-powered 1650w brushless motors, Ngjitje: 25 ° -30 °
Sigurimi shpejtësi të lartë deri në 35 km / h me përshpejtimin fortë, Max ngarkesës: 200 kg bambu dhe Maples hipte
Off skateboard elektrike rrugore me 36V 11Ah paketë bateri e shtrin lëvizëse varg deri në 30-35 km.
4-6 orë ngarkuar koha, ergonomike 2.4G largët kontrollin modes ngarje (shpejtësia / kursimit të energjisë) dhe drejtim.
mountainboard kanë goma pneumatike, t'ju japë gëzimin e nivelit profesional.
Fabrika e drejtpërdrejtë, Rooder Teknologjia Kufizuar 4 rrota skateboard furnizuesi i drejtpërdrejtë.

Video:  https://www.facebook.com/rooder.tec/videos/1799134013672092/

Testimi Video:  https://www.instagram.com/p/BPZKt5TBXuv/


 • Markë: OEM / ODM / ROODER
 • Min.urdhër Sasia: 10 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen / Hongkong
 • Termat pagesës: T / T /, L / C, PayPal, D / A, D / P
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Rooder off Road 4 rrota fabrikë bordi të gjatë Electric mundësuar r800e skateboard

  Powerboard dy porosi shkallë të lartë-powered 1650w brushless motors, Ngjitje: 25 ° -30 °
  Sigurimi shpejtësi të lartë deri në 35 km / h me përshpejtimin fortë, Max ngarkesës: 200 kg bambu dhe Maples hipte
  Off skateboard elektrike rrugore me 36V 11Ah paketë bateri e shtrin lëvizëse varg deri në 30-35 km.
  4-6 orë ngarkuar koha, ergonomike 2.4G largët kontrollin modes ngarje (shpejtësia / kursimit të energjisë) dhe drejtim.
  mountainboard kanë goma pneumatike, t'ju japë gëzimin e nivelit profesional.
  Fabrika e drejtpërdrejtë,  Rooder  Technology Limited 4 wheels skateboard supplier direct.

  Model: r800e
  Kilometra: 20 km
  Top Shpejtësia: 35 km / H
  aftësinë Ngjitje: 25 gradë
  maksimale e ngarkesës: 200 kg
  Temperatura e punës: -40 gradë në 70 gradë
  Belt Motor: 1650W * 2pcs Brushless
  Bateria: 36V 11AH Lithium bateri.
  Koha tarifimit: 4-6 orë
  akuzuar Temperatura: 0-45 gradë
  mbingarkuar mbrojtje: YES
  ngarkues: 90-240V 50-60Hz
  i papërshkueshëm nga uji: IP54
  Trupit material: bambu dhe Maples
  Automjet Përmasat: 115 * 42 * 23cm
  madhësia Tire: 8 inç
  madhësi Paketimi : 122cm * 47cm * 27cm
  NW: 14kg, GW: 18.5kg
  Paketa Lista: skateboard, ngarkues, telekomandë

  1PCS / carton
  Madhësia carton: 122cm * 47cm * 27cm
  NW: 14kg, GW: 18.5kg
  0.155CBM / pc

  Urdhri Container:
  187pcs në 20GP
  400pcs në 40GP
  452pcs në 40HC

  Video:  http://www.facebook.com/rooder.tec/videos/1799134013672092/

  Testimi Video:  http://www.instagram.com/p/BPZKt5TBXuv/

  Rooder off Road 4 rrota fabrikë bordi të gjatë Electric mundësuar Skateboard (1) Rooder off Road 4 rrota fabrikë bordi të gjatë Electric mundësuar Skateboard (11) Rooder off Road 4 rrota fabrikë bordi të gjatë Electric mundësuar Skateboard (3) Rooder off Road 4 rrota fabrikë bordi të gjatë Electric mundësuar Skateboard (4) Rooder off Road 4 rrota fabrikë bordi të gjatë Electric mundësuar Skateboard (2)Rooder off Road 4 rrota fabrikë bordi të gjatë Electric mundësuar Skateboard (5) Rooder off Road 4 rrota fabrikë bordi të gjatë Electric mundësuar Skateboard (6) Rooder off Road 4 rrota fabrikë bordi të gjatë Electric mundësuar Skateboard (7) Rooder off Road 4 rrota fabrikë bordi të gjatë Electric mundësuar Skateboard (8) Rooder off Road 4 rrota fabrikë bordi të gjatë Electric mundësuar Skateboard (9) Rooder off Road 4 rrota fabrikë bordi të gjatë Electric mundësuar Skateboard (10)


 • Previous:
 • : Next

 • Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Key

  WhatsApp Online Chat !