Rooder 10 inç furnizuesi 2 rrota Hoverboard Segway Bordi hover timon bilanci r807h me Bluetooth udhëhequr nga drita samsung bateri

Përshkrim i shkurtër:

Ideal për të siguruar më shumë argëtim për ju me drejtues madh Bluetooth; Ju lejojnë për të shkuar mbi më shumë sipërfaqe me 10 "Air-mbushur rrota
Hoverboard baterisë: 36 volt, 4.4 Ah Lithium-ion bateri samsung; Koha tarifimit: 1-2 orë; Tarifimit Voltage: AC 100V-240V, 50 / 60Hz
Motor: 350 vat * 2 brushless motors mundësuar; Madhësia Tire: 10 inç; Lloji i gomave: Gomat Hollow inflatable.
hot shitur 10 inç të gjithë bordi terrenit hover me para dhe të pasme dritat e udhëhequr në Evropë

 

off rrugë hover bordit Video:  https://www.instagram.com/p/BSycWvSBbbC/


 • Markë: OEM / ODM / ROODER
 • Min.urdhër Sasia: 10 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen / Hongkong
 • Termat pagesës: T / T /, L / C, PayPal, D / A, D / P
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Rooder 10 inç furnizuesi 2 rrota Hoverboard Segway Bordi hover timon bilanci r807h me Bluetooth udhëhequr nga drita samsung bateri

  Vetë balancimin Hoverboard scooter, Rooder zgjuar dy bilanci rrota vetë bordi elektrike me folës Bluetooth dhe LED Lights www.RooderGroup
  një dy-rrota auto vetë salancing skuter, duke i dhënë një udhëtim shumë më të qëndrueshme dhe një përgjigje më të shpejtë, duke e bërë atë më të sigurt dhe më e lehtë për të kontrolluar.
  Rrezja e kthyer mund të jetë zero, që do të thotë se ajo mund të operohet në një hapësirë shumë të ngushtë, duke arritur në pothuajse çdo vend të mundshëm, ku njerëzit mund të bëjë.
  Ju gjithashtu mund të qëndrojë ende në të dhe të kthehet edhe 360 shkallë në një vend. Vetëm hap në, ju do të jetë në gjendje të ngasin atë.
  Rooder 10 inç bilancit Segway airboard, Ajo mbart dy motore shofer brenda rrota që mund të kontrollohet me të dy këmbët në mënyrë individuale për të kthehet të lehtë, rotacionit, përshpejtimin dhe thyer qetë.

  Model: r807h
  Bateria: Built-in Li-ion (36V, 4.4 Ah) Samsung
  Max kilometrazhin: 20km
  Motor Fuqia: 350W * 2
  Kërkesat e tarifimit: AC100-240V / 50-60Hz
  Gama per ngarkuesin: 15-20KM
  Max shpejtësi: 10km / H
  Max ngarkimit: 120 kg
  Max ngjiten: ≤15 shkallë
  pesha neto: 13.5kg
  Tire Madhësia: 10 inç
  Padel Gjatesia: 270mm
  Fuqia Shfaq: LED dritë
  opsion Ngjyra: e zezë, e bardhë, blu, jeshile, e kuqe
  kuti kartoni Size: 71cm x 35cm x 36cm
  GW: 15KGs
  Option: bluetooth / telekomandë

  1PCS / carton
  Pesha neto: 12kg
  GW: 15kg
  Madhësia kartoni: 71cm x 35cm x 36cm
  0.089CBM / pc

  Urdhri Container:
  324pcs në 20GP
  693pcs në 40GP
  782pcs në 40HC

  HS KODI: 8711600010

  Video:  http://www.instagram.com/p/BSycWvSBbbC/

  Rooder 10 inç 2 rrota Balance Board furnizuesit Hoverboard Segway hover rrota me Bluetooth udhëhequr nga drita samsung bateri (3) Rooder 10 inç 2 rrota Balance Board furnizuesit Hoverboard Segway hover rrota me Bluetooth udhëhequr nga drita samsung bateri (2) Rooder 10 inç 2 rrota Balance Board furnizuesi Hoverboard Segway hover rrota me Bluetooth udhëhequr nga drita samsung bateri (1) Rooder 10 inç 2 rrota Balance Board furnizuesit Hoverboard Segway hover rrota me Bluetooth udhëhequr nga drita samsung bateri (4) Rooder 10 inç 2 rrota Balance Board furnizuesit Hoverboard Segway hover rrota me Bluetooth udhëhequr nga drita samsung bateri (6) Rooder 10 inç 2 rrota Balance Board furnizuesit Hoverboard Segway hover rrota me Bluetooth udhëhequr nga drita samsung bateri (5) Rooder 10 inç 2 rrota Balance Board furnizuesit Hoverboard Segway hover rrota me Bluetooth udhëhequr nga drita samsung bateri (9) Rooder 10 inç 2 rrota Balance Board furnizuesit Hoverboard Segway hover rrota me Bluetooth udhëhequr nga drita samsung bateri (7) Rooder 10 inç 2 rrota Balance Board furnizuesit Hoverboard Segway hover rrota me Bluetooth udhëhequr nga drita samsung bateri (8) Rooder 10 inç bilanci furnizuesi 2 rrota Hoverboard Segway bordi hover rrota me Bluetooth udhëhequr nga drita samsung bateri (10) Rooder 10 inç bilanci furnizuesi 2 rrota Hoverboard Segway Bordi hover rrota me Bluetooth udhëhequr nga drita samsung bateri (11) Rooder 10 inç bilanci furnizuesi 2 rrota Hoverboard Segway Bordi hover rrota me Bluetooth udhëhequr nga drita samsung bateri (14) 10 inç Rooder bilanci furnizuesi 2 rrota Hoverboard Segway Bordi hover rrota me Bluetooth udhëhequr drita samsung bateri (12) Rooder 10 inç bilanci furnizuesi 2 rrota Hoverboard Segway Bordi hover rrota me Bluetooth udhëhequr nga drita samsung bateri (13) 10 inç Rooder bilanci furnizuesi 2 rrota Hoverboard Segway Bordi hover rrota me Bluetooth udhëhequr drita samsung bateri (16) Rooder 10 inç bilanci furnizuesi 2 rrota Hoverboard Segway Bordi hover rrota me Bluetooth udhëhequr nga drita samsung bateri (15)


 • Previous:
 • : Next

 • Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni House

  WhatsApp Online Chat !