hovershoes zgjuar timon bilanci çmimin me shumicë

Përshkrim i shkurtër:

- Luaj si çdo gjë që ju dëshironi të bëni.

Hovershoes, e cila e kombinuar me avantazhin e skateboard, hoverboard dhe rul patinazhi, më shumë truket mund të luhet. Kështu që ju mund të marrë diku shkojnë kudo.

- Pa telekomandë, duke luajtur duke mbajtur ekuilibrin dhe shumë e lehtë për të vepruar.

Ju edhe mund të ngasin lirisht në 5 minuta pa ndonjë përvojë të para. Ju mund të bëjë atë për playability ekstreme pa kufizime të bordit.

- mbante Lehtë dhe të lejueshme me aeroplan.

- Ju jeni në kërkim për prirje, Rooder këpucë Hover janë për ju për të krijuar trendin.


 • Çmimi: US $ 499,00
 • Sasia: 100
 • Ngjyra: e zezë
 • Markë: Rooder
 • Në magazinë: Po
 • New: Po
 • Detail Product

  Produkt Tags

  hovershoes zgjuar timon bilanc çmimin me shumicë nga Rooder Këpucë Hover fabrikëprodhuesi furnizues

  hovershoes fabrikë timon bilanc i zgjuar

   

  Modeli: hovershoes
  baterisë: 54wh / pc
  motor: 250W / pc
  max ngarkesës: 10-80kg
  varg: 8km
  Shpejtësia max: 8 km / h
  Max premissible gradient: 9 shkallë
  punës Temperatura: -10 për 40 ℃
  papërshkueshëm nga uji: IP65
  akuzuar input: AC100- 220V
  akuzuar prodhimit: 29.4V1A
  kohë të plotë të ngarkuar: 1.5H
  pesha neto: 2.8KG / pc
  gomave diametër jashtme: 3.5 inç

   

  - Luaj si çdo gjë që ju dëshironi të bëni.

  Hovershoes, e cila e kombinuar me avantazhin e skateboard, hoverboard dhe rul patinazhi, më shumë truket mund të luhet. Kështu që ju mund të marrë diku shkojnë kudo.

  - Pa telekomandë, duke luajtur duke mbajtur ekuilibrin dhe shumë e lehtë për të vepruar.

  Ju edhe mund të ngasin lirisht në 5 minuta pa ndonjë përvojë të para. Ju mund të bëjë atë për playability ekstreme pa kufizime të bordit.

  - mbante Lehtë dhe të lejueshme me aeroplan.

  - Ju jeni në kërkim për prirje, Rooder këpucë Hover janë për ju për të krijuar trendin.

   

  rri pezull këpucë bilancit vetë bordi i zgjuar fabrikës (1) rri pezull këpucë bilancit vetë bordi i zgjuar fabrikës (2) rri pezull këpucë bilancit vetë bordi i zgjuar fabrikës (3)hovershoes bordi balancimin vetë furnizuesi (1) hovershoes bordi balancimin vetë furnizuesi (2)

  këpucë Hover


 • Previous:
 • : Next

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Car

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Star