Certifikatat

ne kemi vërtetimin e er, MD, EMC, LVD, FCC, MSDS, UN38.3, Identifikimi dhe transporti deti klasifikimi i mallrave etj për Rooder hoverboard, skateboard, skuter dhe biçikletë elektrike, etj

CE EMC LVD FCC RoHS EEC TUV REACH SGS KC UL MSDS UN38.3 MSA Identifikimi dhe transportin detar klasifikimin e mallrave ul2272 certifikuar hoverboards Rooder

 

1. CE MD 2006/42 / EC certifikimit:

Rooder MD certifikimit 2006-42-EC për hoverboard skuter skateboard elektrike, etj

certifikimit 2. CE EMC:

certifikimit Rooder CE EMC për zgjuar timon bilanci skateboard elektrike jashtë skuter rrugor etj

3. CE LVD certifikimit:

Rooder CE LVD Certifikimi për harley biçikletë elektrike 4 rrota elektrike skateboard vetë balancimin skuter etj

4. FCC certifikimit:

Rooder FCC Certifikimi për biçikletë elektrike skateboard bilanci vetë skuter airboard etj

5. RoHS certifikimit:

RoHS Certifikimi për bordit zgjuar bilanci elektrike skateboard mini robot skuter nga Rooder eksportues fabrikës furnizues

 

Më shumë informacion, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni. Faleminderit.

Fabrika Hoverboard balancimin vetë skuter furnizues dy rrota bordit bilancit zgjuar prodhimit off harley rrugës biçikletë elektrike eksportues çmimin me shumicë


Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Key