harley el skuter me goma rrota madh yndyrë r804d nga caigiees City Kinë Rooder seev kokosi citycoco harley Electric Scooter fabrikës çmimin me shumicë

Përshkrim i shkurtër:

Rooder Qyteti kokosi skuter harley elektrike, $ 250 negociueshme bateri lëvizshëm, 30-150 km varg, i përshtatet të dy copa bateri lëvizshëm, ajo mund të mori larg të ngarkuar. Best kërkuar dy vende scooter, fun të ngasin rreth bregdetit apo edhe një udhëtim të lehtë për të marrë ju për të punuar, ajo ka një Bluetooth opsional lehtë të lidheni me telefonin tuaj, me një drejtues i madh për të dëgjuar muzikë ose flisni me të dashurit një herë tuaj ndërsa kalërim, ajo ka 2 çelësat rezervë me një alarm të sigurisë, ajo ka një fuqi prej 1000w motor me një tension të 60V, i akuzuar 4-10 orë yndyrë madhësia e gomave 18 * 9.5 inç, timon elektrik i madh, pesha max është 200 kg, ajo do të vijnë me kthese dritat dhe drita e frenave, pasqyra, para dhe pezullimin e pasme shokut, ekran LCD.


 • Markë: OEM / ODM / ROODER
 • Min.urdhër Sasia: 10 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen / Hongkong
 • Termat pagesës: T / T /, L / C, PayPal, D / A, D / P
 • Çmimi: US $ 666.00
 • Detail Product

  Produkt Tags

  harley el scooter with big wheel fat tires from China Rooder seev caigiees city coco citycoco harley electric scooter factory wholesale price

  Rooder Qyteti kokosi skuter harley elektrike, $ 250 negociueshme bateri lëvizshëm, 30-150 km varg, i përshtatet të dy copa bateri lëvizshëm, ajo mund të mori larg të ngarkuar.

  Cool looking two seats scooter, fun to ride around the coast or even an easy ride to get you to work, it has an optional Bluetooth easy to connect to your phone, with a big speaker to listen to music or talk to your beloved once while riding, it has 2 spare keys with a security alarm, it has a power of 1000w motor with a voltage of 60v, charging 4-10 hours fat tyres size 18*9.5 inch, electric big wheel, max weight is 200 kg, it will come with turning lights and brake light, mirrors, front and rear shock suspension, LCD screen.

  harley el skuter me rrota të mëdha goma yndyrë nga Kina Rooder seev caigiees Coco qytetit citycoco harley Fabrika elektrike skuter çmimin me shumicë (1)

   

  Qyteti kokosi style harley el skuter shumë të sigurt për të përzënë nuk ka nevojë për licencë apo regjistrim gati për të hipur. Është shitur të nxehtë në Argjentinë, Australi, Austri, Belgjikë, Bosnje dhe Hercegovina, Brazili, Bullgaria, Kanadaja, Kili, Kolumbia, Kina, Kroacia, Çeke, Danimarkë, Finlandë, Francë, Gjermani, Hong Kong, Hungari, Indi, Indonezi, Izrael , Italia, Korea e Jugut, Lituania, Mauritius, Meksikë, Maroku, Norvegjia, Paraguaj, Peru, Polonia, Portugalia, Rumania, Sllovakia, Sllovenia, Afrika e Jugut, Spanja, Suedia, Zvicra, Tajlanda, Ukraina, Mbretëria e Bashkuar, Shtetet e Bashkuara

  harley el skuter me rrota të mëdha goma yndyrë nga Kina Rooder seev caigiees Coco qytetit citycoco harley Fabrika elektrike skuter çmimin me shumicë (14) harley el skuter me rrota të mëdha goma yndyrë nga Kina Rooder seev caigiees Coco qytetit citycoco harley Fabrika elektrike skuter çmimin me shumicë (10) harley el skuter me rrota të mëdha goma yndyrë nga Kina Rooder seev caigiees Coco qytetit citycoco harley Fabrika elektrike skuter çmimin me shumicë (11) harley el skuter me rrota të mëdha goma yndyrë nga Kina Rooder seev caigiees Coco qytetit citycoco harley Fabrika elektrike skuter çmimin me shumicë (8) harley el skuter me rrota të mëdha goma yndyrë nga Kina Rooder seev caigiees Coco qytetit citycoco harley Fabrika elektrike skuter çmimin me shumicë (6) harley el skuter me rrota të mëdha goma yndyrë nga Kina Rooder seev caigiees Coco qytetit citycoco harley Fabrika elektrike skuter çmimin me shumicë (5) harley el skuter me rrota të mëdha goma yndyrë nga Kina Rooder seev caigiees Coco qytetit citycoco harley Fabrika elektrike skuter çmimin me shumicë (4)

   

  Model: r804d
  Rim: 10 inç aliazh alumini
  Gjatësia: 1756mm * 750mm * 50mm
  Madhësia Tire: 18 × 9.5inch
  Mënyra frena: Disk frenave
  maksimale rriten: 18 shkallë
  çift rrotullues maksimal: 95N / M
  Maximum mileage : 35-40KM
  Shpejtësia maksimale: 50 km / h
  ngarkesa maksimale: 200 kg
  Removable bateri: bateri litium 60V12AH
  koha tarifimit: 6hours
  fuqia Motor: 1000W
  Front pezullimin shock: Po
  Rear shock pezullimi: Po
  Horn: po.
  Rear kthyer dritat: Po
  Stop dritë: Po
  LED ekran ekran: Po
  vend të dyfishtë: Po
  NW: 65kg GW: 70kg
  madhësia Paketa: 186 * 42 * 80cm

  1pc / carton
  Madhësia carton: 1850 * 420 * 870mm
  NW: 65kg, GW: 70kg
  0.676CBM / pc

  Urdhri Container:
  43pcs në 20GP
  92pcs në 40GP
  104pcs në 40HC

  harley el skuter me rrota të mëdha goma yndyrë nga Kina Rooder seev caigiees Coco qytetit citycoco harley Fabrika elektrike skuter çmimin me shumicë (15) harley el skuter me rrota të mëdha goma yndyrë nga Kina Rooder seev caigiees Coco qytetit citycoco harley Fabrika elektrike skuter çmimin me shumicë (12) harley el skuter me rrota të mëdha goma yndyrë nga Kina Rooder seev caigiees Coco qytetit citycoco harley Fabrika elektrike skuter çmimin me shumicë (9) harley el skuter me rrota të mëdha goma yndyrë nga Kina Rooder seev caigiees Coco qytetit citycoco harley Fabrika elektrike skuter çmimin me shumicë (7) harley el skuter me rrota të mëdha goma yndyrë nga Kina Rooder seev caigiees Coco qytetit citycoco harley Fabrika elektrike skuter çmimin me shumicë (3) harley el skuter me rrota të mëdha goma yndyrë nga Kina Rooder seev caigiees Coco qytetit citycoco harley Fabrika elektrike skuter çmimin me shumicë (2) harley el skuter me rrota të mëdha goma yndyrë nga Kina Rooder seev caigiees Coco qytetit citycoco harley Fabrika elektrike skuter çmimin me shumicë (13) • Previous:
 • : Next

 • Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Car

  WhatsApp Online Chat !