palosshme r803t elektrike skuter me 10 inç para rrotë të pasme udhëhequr 500W dritë brushless motor 40kmh

Përshkrim i shkurtër:

gjeni cilësi të lartë palosshme skuter elektrike, çmimin me shumicë të ulët palosshme skuter elektrike nga Rooder Kina palosjen elektrike SOOTER kompani eksportues furnizuesit prodhues të fabrikës mbi www.RooderGroup.com

Rrotë 10 inç,
bateri litium,
motor brushless,
shpejtësi 40kmh,
skuter palosshme


 • Markë: OEM / ODM / ROODER
 • Min.urdhër Sasia: 10 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen / Hongkong
 • Termat pagesës: T / T /, L / C, PayPal, D / A, D / P
 • Çmimi: US$422.00
 • Detail Product

  Produkt Tags

  ne jemi një furnizues të specializuara të biçikleta të ndryshme elektrike, skuter elektrike s, Electric Unicycle me një përzgjedhje të gjerë të ngjyrave dhe dizenjove. Bazuar në përvojën gati 5 vjet në industrinë e kemi shumë shtabeve të kualitetit të lartë në projektimin, zhvillimin dhe prodhimin fusha. Të gjitha produktet tona në përputhje me konceptin e kursimit të energjisë dhe mbrojtjen e mjedisit, ne kemi për qëllim për të promovuar një eko-miqësore dhe të gjelbër jetese për njerëzit në të gjithë botën.

  Me zhvillimin dhe ndihmuese tona të forta kapaciteteve, ne ofrojmë shërbime profesionale dhe zgjidhje për ndeshjen me klientëve tanë me shumicë, me pakicë, dhe nevojat e korporatave. Përveç kësaj, ne kemi kontroll të cilësisë të shkëlqyer në të gjitha fazat e prodhimit na mundëson që të garantojmë kënaqësinë totale të konsumatorëve. Si rezultat i produkteve tona me cilësi të lartë dhe shërbimin e konsumatorëve, ne kemi fituar një rrjet të shitjes globale arritur Amerikën e Veriut, Evropë, Australi, Lindjen e Mesme, Azinë Jug-Lindore dhe vlerësuar edhe nga blerësit e tyre.

  Nëse jeni të interesuar në ndonjë nga produktet tona ose do të donte për të diskutuar një urdhër me porosi, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni. Ne po shohim përpara për formimin e marrëdhënieve të suksesshme të biznesit me klientë të rinj rreth botës në të ardhmen e afërt.

  folding electric skuter r803t me 10 inç para rrotë të pasme udhëhequr 500W dritë brushless motor 40kmh

  palosshme r803t elektrike skuter me 10 inç para rrotë të pasme udhëhequr drita 500W brushless motor 40kmh nga Rooder palosjen elektrike prodhues fabrika skuter (1) palosshme r803t elektrike skuter me 10 inç para rrotë të pasme udhëhequr drita 500W brushless motor 40kmh nga Rooder palosjen elektrike prodhues fabrika skuter (2) palosshme r803t elektrike skuter me 10 inç para rrotë të pasme udhëhequr drita 500W brushless motor 40kmh nga Rooder palosjen elektrike prodhues fabrika skuter (3) palosshme r803t elektrike skuter me 10 inç para rrotë të pasme udhëhequr drita 500W brushless motor 40kmh nga Rooder palosjen elektrike prodhues fabrika skuter (4) palosshme r803t elektrike skuter me 10 inç para rrotë të pasme udhëhequr drita 500W brushless motor 40kmh nga Rooder palosjen elektrike prodhues fabrika skuter (5) palosshme r803t elektrike skuter me 10 inç para rrotë të pasme udhëhequr drita 500W brushless motor 40kmh nga Rooder palosjen elektrike prodhues fabrika skuter (6) palosshme r803t elektrike skuter me 10 inç para rrotë të pasme udhëhequr drita 500W brushless motor 40kmh nga Rooder palosjen elektrike prodhues fabrika skuter (7) palosshme r803t elektrike skuter me 10 inç para rrotë të pasme udhëhequr drita 500W brushless motor 40kmh nga Rooder palosjen elektrike prodhues fabrika skuter (8) palosshme r803t elektrike skuter me 10 inç para rrotë të pasme udhëhequr drita 500W brushless motor 40kmh nga Rooder palosjen elektrike prodhues fabrika skuter (9) palosshme r803t elektrike skuter me 10 inç para rrotë të pasme udhëhequr drita 500W brushless motor 40kmh nga Rooder palosjen elektrike prodhues fabrika skuter (10) palosshme r803t elektrike skuter me 10 inç para rrotë të pasme udhëhequr drita 500W brushless motor 40kmh nga Rooder palosjen elektrike prodhues fabrika skuter (11) palosshme r803t elektrike skuter me 10 inç para rrotë të pasme udhëhequr drita 500W brushless motor 40kmh nga Rooder palosjen elektrike prodhues fabrika skuter (12) palosshme r803t elektrike skuter me 10 inç para rrotë të pasme udhëhequr drita 500W brushless motor 40kmh nga Rooder palosjen elektrike prodhues fabrika skuter (13) palosshme r803t elektrike skuter me 10 inç para rrotë të pasme udhëhequr drita 500W brushless motor 40kmh nga Rooder palosjen elektrike prodhues fabrika skuter (14) palosshme r803t elektrike skuter me 10 inç para rrotë të pasme udhëhequr drita 500W brushless motor 40kmh nga Rooder palosjen elektrike prodhues fabrika skuter (15) palosshme r803t elektrike skuter me 10 inç para rrotë të pasme udhëhequr drita 500W brushless motor 40kmh nga Rooder palosjen elektrike prodhues fabrika skuter (16) palosshme r803t elektrike skuter me 10 inç para rrotë të pasme udhëhequr drita 500W brushless motor 40kmh nga Rooder palosjen elektrike prodhues fabrika skuter (17) palosshme r803t elektrike skuter me 10 inç para rrotë të pasme udhëhequr drita 500W brushless motor 40kmh nga Rooder palosjen elektrike prodhues fabrika skuter (18) palosshme r803t elektrike skuter me 10 inç para rrotë të pasme udhëhequr drita 500W brushless motor 40kmh nga Rooder palosjen elektrike prodhues fabrika skuter (19) palosshme r803t elektrike skuter me 10 inç para rrotë të pasme udhëhequr drita 500W brushless motor 40kmh nga Rooder palosjen elektrike prodhues fabrika skuter (20) palosshme r803t elektrike skuter me 10 inç para rrotë të pasme udhëhequr drita 500W brushless motor 40kmh nga Rooder palosjen elektrike prodhues fabrika skuter (21) palosshme r803t elektrike skuter me 10 inç para rrotë të pasme udhëhequr drita 500W brushless motor 40kmh nga Rooder palosjen elektrike prodhues fabrika skuter (22) palosshme r803t elektrike skuter me 10 inç para rrotë të pasme udhëhequr drita 500W brushless motor 40kmh nga Rooder palosjen elektrike prodhues fabrika skuter (23) palosshme r803t elektrike skuter me 10 inç para rrotë të pasme udhëhequr drita 500W brushless motor 40kmh nga Rooder palosjen elektrike prodhues fabrika skuter (24) palosshme r803t elektrike skuter me 10 inç para rrotë të pasme udhëhequr drita 500W brushless motor 40kmh nga Rooder palosjen elektrike prodhues fabrika skuter (25) palosshme r803t elektrike skuter me 10 inç para rrotë të pasme udhëhequr drita 500W brushless motor 40kmh nga Rooder palosjen elektrike prodhues fabrika skuter (26)

  r803t
  Size: 1180 * 600 * 1100 mm
  Shpejtësia maksimale: 40 km / H,
  Max ngarkesës: 150kg
  36V 500W brushless motor
  trupit plotë alumini dhe kornizë,
  10 inç pneumatik gomave
  36V 10.4AH Lithium bateri
  Varg: 35-40km
  akuzuar kohë: 5-6 orë,
  disk frenave,
  dritë e frenave,
  LED përparme dhe të lehta pasme


 • Previous:
 • : Next

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Star

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Truck