foldablae elektrike biçikletë e-biçikletë r809h me alumini kornizë aliazh 12inch

Përshkrim i shkurtër:

Excellent Outdoor Aktiviteti E-Bike - Dizajn për aktivitet në natyrë, prefekti për të hipur urbane, të mirë-zgjedhur klasën e lartë Aluminum Alloy ndihmuar ju të gëzojnë lumturinë e në natyrë.
Eco-Friendly E-Bike - 100% elektrike dhe emetimet e lirë, mbrojtja e mjedisit, peshë e lehtë, shumë e lehtë për të ruajtur dhe për të kryer
unisex Design E-Bike - 2 Color (Black / White) në dispozicion, kompakt dhe të ftohtë në kërkim padi për gratë, burrat dhe adoleshencë, punën e papaguar (Front, Back automjeteve elektrike disk frenave) ju ndihmon të gëzojnë shpejtësinë dhe gëzimin e jashtë.
Unique Mënyrat e punës - E-biçikletë dhe asistuar biçikletë. Ju mund të zgjidhni e-biçikletë për të shijuar një udhëtim të gjatë kohe pa pedaling, dhe gjithashtu ju mund të zgjidhni mode PAS për të plotësoj përpjekjet tuaja. Gëzojnë udhëtimin tuaj me çdo mënyrë. 36V 6.6AH Lithium Battery mbështet deri në 25 km / h me një gamë të hipur 23-30km. Dhe ajo akuza lehtësisht (3 orë).


 • Markë: OEM / ODM / ROODER
 • Min.urdhër Sasia: 10 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen / Hongkong
 • Termat pagesës: T / T /, L / C, PayPal, D / A, D / P
 • Çmimi: US $ 288.00
 • Detail Product

  Produkt Tags

  foldablae elektrike biçikletë e-biçikletë r809h me 12inch aliazh alumini kornizë nga Rooder fabrika e-biçikletë

  Modeli: r809 h
  frame material: alumini aliazh
  max speed: 25 km / h
  kilometrazhin (i pastër elektrike): 25 km
  largësi (ndihmë) 23-30km
  baterisë: 36v6.6ah
  ngarkues: 36v2ah
  akuzuar Ora: 3.5h
  maksimale ngarkim: 150kg
  fuqinë motorike: 350W
  max ngjitje: 12 °
  pesha neto: 14kg
  IP54
  madhësia gomave: 12inch
  funksioni: elektrike dhe pas
  frenave: double disk frenave
  fikje: double fikje
  jastëk vend: mund të rregullohen
  ngjyra: të zezë / bardhë
  madhësia shpalosur (l * w * h): 107 * 45 * 90cm
  madhësia e palosshme (l * w * h): 107 * 45 * 73 cm

  foldablae elektrike biçikletë e-biçikletë r809h nga Rooder furnizuesit e-biçikletë (1) foldablae elektrike biçikletë e-biçikletë r809h nga Rooder furnizuesit e-biçikletë (2) foldablae elektrike biçikletë e-biçikletë r809h nga Rooder furnizuesit e-biçikletë (3) foldablae elektrike biçikletë e-biçikletë r809h nga Rooder furnizuesit e-biçikletë (4) foldablae elektrike biçikletë e-biçikletë r809h nga Rooder furnizuesit e-biçikletë (5) foldablae elektrike biçikletë e-biçikletë r809h nga Rooder furnizuesit e-biçikletë (6) foldablae elektrike biçikletë e-biçikletë r809h nga Rooder furnizuesit e-biçikletë (7) foldablae elektrike biçikletë e-biçikletë r809h nga Rooder furnizuesit e-biçikletë (8) foldablae elektrike biçikletë e-biçikletë r809h nga Rooder furnizuesit e-biçikletë (9) foldablae elektrike biçikletë e-biçikletë r809h nga furnizuesit Rooder e-biçikletë (10) foldablae elektrike biçikletë e-biçikletë r809h nga furnizuesit Rooder e-biçikletë (11) foldablae elektrike biçikletë e-biçikletë r809h nga furnizuesit Rooder e-biçikletë (12) foldablae elektrike biçikletë e-biçikletë r809h nga furnizuesit Rooder e-biçikletë (13) foldablae elektrike biçikletë e-biçikletë r809h nga furnizuesit Rooder e-biçikletë (14)


 • Previous:
 • : Next

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Truck

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Tree