elektrike kick skuter r803e me 8 goma inç bateri litium motor të fuqishëm brushless për të rritur për shitje

Përshkrim i shkurtër:

Duke kërkuar për cilësi të lartë goditje elektrike skuter, çmimi me shumicë të ulët Goditja elektrike skuter nga Rooder elektrike kick skuter kompani e prodhues furnizues fabrikë eksportues

palosshme skuter kick,
bateri litium,
motor të fuqishëm brushless,
8 goma inç,
çmimi me shumicë


 • Markë: OEM / ODM / ROODER
 • Min.urdhër Sasia: 10 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen / Hongkong
 • Termat pagesës: T / T /, L / C, PayPal, D / A, D / P
 • Çmimi: US$219.00
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Ne do të bazohet në "Shenzhen, në drejtim të vendit, në të ndërkombëtar" si objektivin e saj, me shërbimin e saj më të mirë të cilësisë, teknologjinë më të hollë, të cilësisë më të shquar, menaxhimi më e përsosur e brendshme për të përmbushur kërkesat e tregut. standarde të larta dhe kërkesat e rrepta, në cilësinë e mbijetesës, për besueshmërinë e zhvillimit, për të krijuar markë të klasit të parë, të krijuar produkte të kualitetit të lartë, zhvillimin e shëndetit të mirë bazuar në platformën e industrisë së makinave elektrike, të mëdha dhe më të fortë, për të fituar besimin e konsumatorëve me cilësi të besueshme dhe reputacion të mirë, për të ndërtuar kineze industrinë elektrike makinë kryesor markë-Rooder.

  skuter elektrike kick me 8 goma inç bateri litium motor të fuqishëm brushless për të rritur për shitje nga elektrike kick skuter kompani eksportues furnizuesi fabrikë

  kick skuter elektrike me 8 goma inç bateri litium motor të fuqishëm brushless për të rritur për shitje nga elektrike kick skuter kompani eksportues furnizuesi fabrikës (1) kick skuter elektrike me 8 goma inç bateri litium motor të fuqishëm brushless për të rritur për shitje nga elektrike kick skuter kompani eksportues furnizuesi fabrikës (2) kick skuter elektrike me 8 goma inç bateri litium motor të fuqishëm brushless për të rritur për shitje nga elektrike kick skuter kompani eksportues furnizuesi fabrikës (3) kick skuter elektrike me 8 goma inç bateri litium motor të fuqishëm brushless për të rritur për shitje nga elektrike kick skuter kompani eksportues furnizuesi fabrikës (4) kick skuter elektrike me 8 goma inç bateri litium motor të fuqishëm brushless për të rritur për shitje nga elektrike kick skuter kompani eksportues furnizuesi fabrikës (5) kick skuter elektrike me 8 goma inç bateri litium motor të fuqishëm brushless për të rritur për shitje nga elektrike kick skuter kompani eksportues furnizuesi fabrikës (6) kick skuter elektrike me 8 goma inç bateri litium motor të fuqishëm brushless për të rritur për shitje nga elektrike kick skuter kompani eksportues furnizuesi fabrikës (8) kick skuter elektrike me 8 goma inç bateri litium motor të fuqishëm brushless për të rritur për shitje nga elektrike kick skuter kompani eksportues furnizuesi fabrikës (9) kick skuter elektrike me 8 goma inç bateri litium motor të fuqishëm brushless për të rritur për shitje nga elektrike kick skuter kompani eksportues furnizuesi fabrikës (10) kick skuter elektrike me 8 goma inç bateri litium motor të fuqishëm brushless për të rritur për shitje nga elektrike kick skuter kompani eksportues furnizuesi fabrikës (11) kick skuter elektrike me 8 goma inç bateri litium motor të fuqishëm brushless për të rritur për shitje nga elektrike kick skuter kompani eksportues furnizuesi fabrikës (12) kick skuter elektrike me 8 goma inç bateri litium motor të fuqishëm brushless për të rritur për shitje nga elektrike kick skuter kompani eksportues furnizuesi fabrikës (13) kick skuter elektrike me 8 goma inç bateri litium motor të fuqishëm brushless për të rritur për shitje nga elektrike kick skuter kompani eksportues furnizuesi fabrikës (14) kick skuter elektrike me 8 goma inç bateri litium motor të fuqishëm brushless për të rritur për shitje nga elektrike kick skuter kompani eksportues furnizuesi fabrikës (15) kick skuter elektrike me 8 goma inç bateri litium motor të fuqishëm brushless për të rritur për shitje nga elektrike kick skuter kompani eksportues furnizuesi fabrikës (16) kick skuter elektrike me 8 goma inç bateri litium motor të fuqishëm brushless për të rritur për shitje nga elektrike kick skuter kompani eksportues furnizuesi fabrikës (17) kick skuter elektrike me 8 goma inç bateri litium motor të fuqishëm brushless për të rritur për shitje nga elektrike kick skuter kompani eksportues furnizuesi fabrikës (7)

   

  Modeli: r803e
  palosshme skuter elektrike me aliazh alumini
  bateri: 36v4.4ah litium bateri
  ngarkuar kohë: 3-4h
  Fuqia: 350W
  shpejtësi të lartë: 30km / h
  Varg: 15-20km
  aftësinë Klasa: 25 ° (varet nga pesha e kalorës dhe rrugës kushtet e)
  madhësia e gomave: 8inch
  ngarkesës max: 120 kg
  peshe neto: 14kg
  Pesha bruto: 17.5kg
  Paketimi matjes: 112 * 23 * 42cm

  1pc / carton
  carton Madhësia: 112 * 23 * 42cm
  NW: 14kg, GW: 17.5kg

  Urdhri Container:
  300pcs në 20GP
  750pcs në 40HC


 • Previous:
 • : Next

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Zemra

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Car