Miratimi EEC citycoco Electric Scooter Rooder qyteti kokosi r804r nga harley el kompania skuter Rooder

Përshkrim i shkurtër:

Rooder nxjerrë një model të Citycoco skuter të re elektrike, i njohur gjithashtu si Harley el skuter. Është dizajn të ri të bazuar në r804 citycoco brezit të parë, ajo do të vijë me seli të dyfishtë, 1500watt motor të fuqishëm dhe bateri lëvizshëm, 12ah dhe bateri 20ah është fakultative. Ajo kalojë EEC 168/2013 standarde kategori Le1B. Çdo skuter ka VIN dhe COC letër për regjistrin për përdorim rrugë ligjore në Evropë.

HARLEY ELEKTRIK SCOOTER CITYCOCO ROODER ME EEC MIRATIMI COC VIN VMI CODE R36 168/2013 LE1B

Rooder ISO9001,
Patent i Rooder harley skuter elektrike me dy bateri litium lëvizshëm,
Rooder citycoco elektrike skuter CE EMC MD LVD RoHS Certification,
Rooder wheel madh krijues elektrike skuter


 • Markë: OEM / ODM / ROODER
 • Min.urdhër Sasia: 10 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen / Hongkong
 • Termat pagesës: T / T /, L / C, PayPal, D / A, D / P
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Miratimi EEC citycoco skuter elektrike Rooder qyteti cocor804r nga harley el teknologji kompani skuter Rooder kufizuar

   

   

  Citycoco homologe Route Rooder Caigiees T-Cruiser harley elektrik scooter Homologuée Route (2) Citycoco homologe Route Rooder Caigiees T-Cruiser harley elektrik scooter Homologuée Route (5) Citycoco homologe Route Rooder Caigiees T-Cruiser harley elektrik scooter Homologuée Route (3) Citycoco homologe Route Rooder Caigiees T-Cruiser harley elektrik scooter Homologuée Route (4) Citycoco homologe Route Rooder Caigiees T-Cruiser harley elektrik scooter Homologuée Route (1)

  Model: EEC
  Madhësia Tire: 18 × 9.5inch
  Mënyra frena: Disk frenave
  maksimale rriten: 18 shkallë
  çift rrotullues maksimal: 95N / M
  maksimale kilometrazhin: 35-120KM
  Shpejtësia maksimale: 45km / h
  ngarkesa maksimale: 200 kg
  Removable bateri: 60V12AH / 20AH bateri litium
  koha tarifimit: 6-10hours
  fuqia motorike: 1500W
  Front pezullimin shock: Po
  Rear shock pezullimi: Po
  Horn: po.
  Rear kthyer dritat: Po
  Stop dritë: Po
  LED ekran ekran: Po
  vend të dyfishtë: Po
  NW: 65kg GW: 70kg

  Miratimi EEC citycoco Electric Scooter Rooder qyteti kokosi r804r nga harley el teknologji kompani scooter Rooder e kufizuar (1) Miratimi EEC citycoco Electric Scooter Rooder qyteti kokosi r804r nga harley el teknologji kompani scooter Rooder e kufizuar (2) Miratimi EEC citycoco Electric Scooter Rooder qyteti kokosi r804r nga harley el teknologji kompani scooter Rooder kufizuar (3) Miratimi EEC citycoco Electric Scooter Rooder qyteti kokosi r804r nga harley el teknologji kompani scooter Rooder kufizuar (4) Miratimi EEC citycoco Electric Scooter Rooder qyteti kokosi r804r nga harley el teknologji kompani scooter Rooder kufizuar (5) Miratimi EEC citycoco Electric Scooter Rooder qyteti kokosi r804r nga harley el teknologji kompani scooter Rooder kufizuar (6)citycoco miratim EEC (1) citycoco miratim KEE (2) citycoco miratim KEE (3) citycoco miratim KEE (4)harley skuter EEC grup miratimi Rooder Teknologjia HK shansu kufizuar (1) harley skuter EEC grup miratimi Rooder Teknologjia HK shansu kufizuar (2) harley skuter EEC grup miratimi Rooder Teknologjia HK shansu kufizuar (3) harley skuter EEC grup miratimi Rooder Teknologjia HK shansu kufizuar (4) harley skuter EEC grup miratimi Rooder Teknologjia HK shansu kufizuar (5) harley skuter EEC grup miratimi Rooder Teknologjia HK shansu kufizuar (6) harley skuter EEC grup miratimi Rooder Teknologjia HK shansu kufizuar (7) harley skuter EEC grup miratimi Rooder Teknologjia HK shansu kufizuar (8)

   

  EEC MIRATIMI CITYCOCO ELEKTRIK SCOOTER NGA ROODER GROUP

  EEC MIRATIMI CITYCOCO ELEKTRIK SCOOTER NGA ROODER GROUP

  EEC MIRATIMI CITYCOCO ELECTRIC SCOOTER NGA ROODER grup (1) EEC MIRATIMI CITYCOCO ELECTRIC SCOOTER NGA ROODER grup (2) EEC MIRATIMI CITYCOCO ELECTRIC SCOOTER NGA ROODER grup (3)

   

  harley electric socoter ISO 9001 Rooder:

  harley elektrike socoter ISO 9001 Rooder

   

  Rooder harley elektrike skuter PATENTE:

  Rooder harley elektrik scooter PATENTËS (1) Rooder harley elektrik scooter PATENTËS (2) Rooder harley elektrik scooter PATENTËS (3) Rooder harley elektrik scooter PATENTËS (4)

   

  Rooder qyteti coco electric scooter CE EMC MD LVD ROHS Certification:

  Rooder qyteti kokosi Electric Scooter CE EMC MD LVD RoHS Certification (1) Rooder qyteti kokosi Electric Scooter CE EMC MD LVD RoHS Certification (2) Rooder qyteti kokosi Electric Scooter CE EMC MD LVD RoHS Certification (3) Qyteti Rooder markë coco (1) Qyteti Rooder markë Coco (2)

  Miratimi EEC citycoco skuter elektrike Rooder r804r qyteti kokosi nga harley el teknologji kompani skuter Rooder kufizuar

   


 • Previous:
 • : Next

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni avionit

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Car