caigiees citycoco Electric Scooter r804i EEC COC me 3000w 20ah 70kmh kaloni speedometor kickstand

Përshkrim i shkurtër:

Caigiees Citycoco, Citycoco Caigiees homologuar Road. Citycoco Caigiees është në mes një skuter dhe një motoçikletë, drivable ndërsa në këmbë ose ulur. Homologuar për rrugët evropiane. ajo do të vijë me dokument COC, me EEC tonë / COC, është e lehtë për të marrë licencën për rrugë.

Alarm
Mirrors
largët controler
speedometor
mbajtëse telefon
VIN
timon bllokohet
kickstand kaloni pushtet të sigurt


 • Markë: OEM / ODM / ROODER
 • Min.urdhër Sasia: 10 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen / Hongkong
 • Termat pagesës: T / T /, L / C, PayPal, D / A, D / P
 • Çmimi: US $ 1.150,00
 • Detail Product

  Produkt Tags

  caigiees citycoco skuter elektrike r804i EEC COC me 3000w 20ah 70kmh speedometor bukur kickstand sigurt kaloni pushtet

   

  nodel: r804i me EEC dhe Coco
  motor: 3000W
  bateri: lëvizshëm 63v20ah
  e përparme dhe të pasme pezullimi
  drita e parë, e licencës pjatë dritë dhe të ndaluar të lehta,
  front dritat kthese
  furnizimit me energji elektrike: 220V - 50 / 60Hz
  aliazh alumini rim
  jeta e baterisë: 65-70km sipas pesha dhe kushtet e rrugëve
  pesha: 60kgs
  rider pesha maksimale: 150kgs
  shpatin maksimale: 30 °
  koha akuzuar: 4-8 orë
  shpejtësia: 70 km / h, mbështetur rregulloje shpejtësi 25km / h.
  Alarm
  Mirrors
  largët controler
  speedometor
  mbajtëse telefon
  VIN
  timon bllokohet
  kickstand kaloni pushtet të sigurt

  caigiees citycoco elektrik skuter r804i KEE COC me të kaluar 3000w 20ah 70kmh speedometor Kickstand (1) caigiees citycoco elektrik skuter r804i KEE COC me të kaluar 3000w 20ah 70kmh speedometor Kickstand (2) caigiees citycoco elektrik skuter r804i KEE COC me të kaluar 3000w 20ah 70kmh speedometor Kickstand (3) caigiees citycoco elektrik skuter r804i KEE COC me të kaluar 3000w 20ah 70kmh speedometor Kickstand (4) caigiees citycoco elektrik skuter r804i KEE COC me të kaluar 3000w 20ah 70kmh speedometor Kickstand (5) caigiees citycoco elektrik skuter r804i KEE COC me të kaluar 3000w 20ah 70kmh speedometor Kickstand (6) caigiees citycoco elektrik skuter r804i KEE COC me të kaluar 3000w 20ah 70kmh speedometor Kickstand (7) caigiees citycoco Electric Scooter r804i EEC COC me switch 3000w 20ah 70kmh speedometor kickstand (8) caigiees citycoco Electric Scooter r804i EEC COC me switch 3000w 20ah 70kmh speedometor kickstand (9) caigiees citycoco Electric Scooter r804i EEC COC me 3000w 20ah 70kmh kaloni speedometor kickstand (10) caigiees citycoco Electric Scooter r804i EEC COC me 3000w 20ah 70kmh kaloni speedometor kickstand (11) caigiees citycoco Electric Scooter r804i EEC COC me 3000w 20ah 70kmh kaloni speedometor kickstand (12) caigiees citycoco Electric Scooter r804i EEC COC me 3000w 20ah 70kmh kaloni speedometor kickstand (13)teknologji rooder kufizuar citycoco COC EEC (1) teknologji rooder kufizuar citycoco COC EEC (2) teknologji rooder kufizuar citycoco COC EEC (3) teknologji rooder kufizuar citycoco COC EEC (4) teknologji rooder kufizuar citycoco COC EEC (5) teknologji rooder kufizuar citycoco COC EEC (6) teknologji rooder kufizuar citycoco COC KEE (8) teknologji rooder kufizuar citycoco COC KEE (9) teknologji rooder kufizuar citycoco COC EEC (10) teknologji rooder kufizuar citycoco COC EEC (11) teknologji rooder kufizuar citycoco COC EEC (12) teknologji rooder kufizuar citycoco COC EEC (13) teknologji rooder kufizuar citycoco COC EEC (14) teknologji rooder kufizuar citycoco COC EEC (15) teknologji rooder kufizuar citycoco COC EEC (16)harley elektrik scooter EEC coc (12)


 • Previous:
 • : Next

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Tree

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Car