2018 european hot shitjen e-biçikletë elektrike biçikletë r809 me bateri 16 inç rrota të heqshme litium-jon li dhe motor të fuqishëm për të rriturit

Përshkrim i shkurtër:

Kërko me cilësi të lartë e-biçikletë, me shumicë çmim të ulët e-biçikletë nga Rooder e-biçikletë furnizuesit fabrikë prodhues eksportues kompani e
16 gomave inç,
bateri litium lëvizshëm,
motor të fuqishëm,
fabrika të drejtpërdrejtë,
çmimi me shumicë


 • Markë: OEM / ODM / ROODER
 • Min.urdhër Sasia: 10 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen / Hongkong
 • Termat pagesës: T / T /, L / C, PayPal, D / A, D / P
 • Çmimi: US$500.00
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Rooder kanë kushtuar veten për R & D, prodhimit dhe marketingut në mbarë botën për biçikleta fund të lartë, elektrike biçikletë s dhe të afërm produkteve. Tani, produktet tona të gjejnë treg gati në të gjithë botën.

  Ynë, Rooder, gëzojnë reputacion të shkëlqyer për shkak të cilësisë së tij të besueshëm, mjeshtëri gjobë dhe dizajn të modës botërore. Tani ne kemi themeluar rrjete të besueshëm në mbarë botën dhe kanë bërë një sukses të madh së bashku me të gjithë partnerët në botë.

  Qëllimi ynë është për të fituar para të vështirë klientit tonë të fituara më e vlefshme, ndërkohë, ne jemi duke zhvilluar parathënien bashku.

  Nëse keni nevojë për të mira Bikes fund të lartë, bikes elektrike dhe pjesët nga një prodhues profesional origjinal, ne duhet të jetë një e drejtë që ju kërkoni. Ajo ka dyshim, pasi keni zgjedhur ne si furnizuesi juaj i besueshëm, ju do të gëzojnë të njëjtin sukses të madh si partnerët tanë të tjerë kanë bërë.

  2018 european hot shitjen e-biçikletë elektrike biçikletë r809 me bateri 16 inç rrota të heqshme litium-jon li dhe motor të fuqishëm për të rritur nga fabrika e-biçikletë

  2018 european hot shitjen e-biçikletë elektrike biçikletë r809 me bateri 16 inç rrota të heqshme litium-jon li dhe motor të fuqishëm për të rritur nga fabrika e-biçikletë (3) 2018 european hot shitjen e-biçikletë elektrike biçikletë r809 me bateri 16 inç rrota të heqshme litium-jon li dhe motor të fuqishëm për të rritur nga fabrika e-biçikletë (1) 2018 european hot shitjen e-biçikletë elektrike biçikletë r809 me bateri 16 inç rrota të heqshme litium-jon li dhe motor të fuqishëm për të rritur nga fabrika e-biçikletë (4) 2018 european hot shitjen e-biçikletë elektrike biçikletë r809 me bateri 16 inç rrota të heqshme litium-jon li dhe motor të fuqishëm për të rritur nga fabrika e-biçikletë (6) 2018 european hot shitjen e-biçikletë elektrike biçikletë r809 me bateri 16 inç rrota të heqshme litium-jon li dhe motor të fuqishëm për të rritur nga fabrika e-biçikletë (7) 2018 european hot shitjen e-biçikletë elektrike biçikletë r809 me bateri 16 inç rrota të heqshme litium-jon li dhe motor të fuqishëm për të rritur nga fabrika e-biçikletë (5) 2018 european hot shitjen e-biçikletë elektrike biçikletë r809 me bateri 16 inç rrota të heqshme litium-jon li dhe motor të fuqishëm për të rritur nga fabrika e-biçikletë (2)

   

  Modeli: r809
  Madhësia wheel: 16inch
  kornizë: alumini kornizë
  motor: 36v250w motor Gearless
  baterisë: 36v5.2a
  ngarkuar kohë: 3-4hours
  pushim: Front & pasme pushim disk
  prestar rim rim 13g36h
  ekranit: Ekran LCD
  max peshë: 100 kg
  varg: 50km
  ngarkuar kohë: 3-4hours
  shpejtësi të lartë: 25 km / h
  madhësia paketë: 1320 * 650 * 260mm
  pesha neto: 14kgs
  pesha bruto: 18kgs


 • Previous:
 • : Next

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Zemra

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Zemra