16 inç 250W biçikletë 36V elektrike me bateri fshehur në seatpost r809b në dispozicion në eBay Amazon

Përshkrim i shkurtër:

Bie për të lehtë - biçikletë kanate përdor një kornizë hapësirës ajrore klasën alumini dhe përshtatet me lehtësi në kamionë dhe makina të të gjitha madhësive. Biçikleta motorizuar përdor një 36 V bateri dhe një motor 250-vat që akuzat në 3 hours.Ideal për hapësirë ​​minimale e magazinimit.

5 PAS Riding Sistemit Multi ekran funksion LCD, sensor 12 pikë dhe kontrollues FOC bashku kombinohen PAS system.You mund të udhëtim në mënyrë të pedals, ose në mënyrë të kontrollin e lundrimit me pedaling jashtë apo mode pastër biçikletë në qoftë se keni nevojë për disa sensor exercises.The mund të zbulojë çdo qëllim pikërisht

Akuzuar Everywhere- kjo bateri kompakt E-biçikletë është fshehur në këtë post vend. Ju mund të merrni atë për të ngarkuar atë kudo që ju dëshironi. Ajo është e thjeshtë dhe të lehta për të kryer atë.

Bike Adjustable Electric: Lejon për shumë rregullim lartësi shalë që i përshtaten kalorës dhe është e pajisur me një të shpejtë-release mengene për të ndihmuar në palosshme biçikletë të shpejtë

Frame Patent: The e-biçikletë miraton 100 për qind aliazh alumini kornizë, pirun front është bërë nga kornizë të lartë-forcë dhe e mbushur me rehati premium thithjen shoku


 • Markë: OEM / ODM / ROODER
 • Min.urdhër Sasia: 10 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen / Hongkong
 • Termat pagesës: T / T /, L / C, PayPal, D / A, D / P
 • Çmimi: US $ 525.00
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Rooder 16 inç 250W 36V elektrike biçikletë me bateri fshehur në seatpost në dispozicion në eBay Amazon dhe roodergroup.com

  Model: r809b
  Wheel Size: 16inch
  Frame: kornizë alumini
  Motor: 36V250W motor Gearless
  Battery: 36V5.2A
  Charge Time: 3-4hours
  Pushim: front & rear pushim disk
  para dhe të pasme dritat e udhëhequr
  Ekrani: ekran LCD
  Max Load: 100 kg
  Varg: 50km
  Charge Time: 3-4hours
  Top Speed: 25km / h
  madhësia Pack: 1320 * 650 * 260mm
  Pesha neto: 14kgs
  Pesha bruto: 18kgs

  Rooder 16 inç 250W biçikletë 36V elektrike me bateri fshehur në seatpost (6) Rooder 16 inç 250W biçikletë 36V elektrike me bateri fshehur në seatpost (1) Rooder 16 inç 250W biçikletë 36V elektrike me bateri fshehur në seatpost (2) Rooder 16 inç 250W biçikletë 36V elektrike me bateri fshehur në seatpost (4) Rooder 16 inç 250W biçikletë 36V elektrike me bateri fshehur në seatpost (5) Rooder 16 inç 250W biçikletë 36V elektrike me bateri fshehur në seatpost (7) Rooder 16 inç 250W biçikletë 36V elektrike me bateri fshehur në seatpost (8) Rooder 16 inç 250W biçikletë 36V elektrike me bateri fshehur në seatpost (3)


 • Previous:
 • : Next

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Kupën

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Zemra