• citycoco skuter elektrike
  • Rooder two wheel off road self balancing electric chariot scooter gyropode w7 w5 w5+ w5l with 19 inch wheels for security golf factory supplier exporter manufactering
  • Rooder new harley electric scooter citycoco r804a with aluminium wheel front and rear shock suspension turning lights brake light USB port rearview mirror lithium battery factory supplier manufacturing export

Çfarë bëjmë ne?

Rooder Technology Limited janë të vendosura në Shenzhen. Ne jemi përpjekur për të ndërtuar markë të lartë të Scooters elektrike në Kinë. Nëpërmjet disa viteve të zhvillimit, ne kemi qenë të njohur si në familje dhe jashtë saj. Ekipi ynë profesional është e specializuar në Scooters balancues vetë, hoverboards dhe skateboards projektimit, prodhimit, marketingut dhe shërbimit ...

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Car

WhatsApp Online Chat !