Трговија на големо со висок квалитет Rooder 2 тркала скутер електричен удар r804m Мини Харли електричен скутер

Краток опис:

Трговија на големо со висок квалитет Rooder 2 тркала скутер електричен удар r804m Мини Харли електричен скутер од Rooder фабрика Шенжен и Кина снабдувач на roodergroup.com

Мини Харли електричен скутер со 350 вати мотор, 48 волти, 10 инчен масти гуми.
48V литиум-јонска батерија
на 35 километри со едно полнење, брзината на 30 км / ч max
LED предни и задни светлосни
помалку од 40 килограми
Rooder харли електричен скутер фабрика директни
12 месеци гаранција


 • Бренд: OEM / ODM / ROODER
 • Мин.нарачката Количина: 10 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен / Хонгконг
 • Начин на плаќање: T / T /, L / C, Paypal, D / A, D / P
 • детали за производот

  Тагови производ

  Трговија на големо со висок квалитет Rooder 2 тркала електричен удар скутер r804m Мини Харли електричен скутер

  удар скутер , промет на големо со висок квалитет скутер удар производи од скутер удар фабрика и удар скутер производителот добавувачот од увозникот, извозникот, производителот на www.roodergroup.com

  Мини Харли електричен скутер со 350 вати мотор, 48 волти, 10 инчен масти гуми.
  48V литиум-јонска батерија
  на 35 километри со едно полнење, брзината на 30 км / ч max
  LED предни и задни светлосни
  Rooder харли електричен скутер фабрика директни
  12 месеци гаранција

  Модел: r804m
  Големина: 130 * 65 * 105cm
  тлото: 9cm
  Нет weiht: 31kg
  Батерија: 48V10AH литиум батерија
  Време на полнење: 5 часа
  Опсег: 35 километри
  Влезен напон: AC180V-220V, 50HZ MHX
  Излезен напон: 54V2A
  Температура: 0-40C °
  предните и задните предводени од светлината
  гуми: 10 * 6,00-5,5
  мотор: 350W
  Макс полнење: 100 килограми
  Маратон: 12 °
  Макс брзина: 30 километри / H
  боја: црна, бела, црвена, зелена и кафеава
  големина на Пакување: 139 * 71 * 33cm
  Бруто тежина : 39 кг

  1PCS / картон
  картон големина: 139 * 71 * 33cm
  GW: 39kg, NW: 31kg
  0.326CBM / компјутер

  Контејнер ред:
  89pcs во 20GP
  190pcs во 40GP
  215pcs во 40HC

  Трговија на големо со висок квалитет Rooder 2 тркала скутер електричен удар r804m Мини Харли електричен скутер од Rooder фабрика производителот добавувачот извозник Трговија на големо со висок квалитет Rooder 2 тркала скутер електричен удар r804m Мини Харли електричен скутер од Rooder фабрика производителот добавувачот извозник Трговија на големо со висок квалитет Rooder 2 тркала скутер електричен удар r804m Мини Харли електричен скутер од Rooder фабрика производителот добавувачот извозник Трговија на големо со висок квалитет Rooder 2 тркала скутер електричен удар r804m Мини Харли електричен скутер од Rooder фабрика производителот добавувачот извозник Трговија на големо со висок квалитет Rooder 2 тркала скутер електричен удар r804m Мини Харли електричен скутер од Rooder фабрика производителот добавувачот извозник Трговија на големо со висок квалитет Rooder 2 тркала скутер електричен удар r804m Мини Харли електричен скутер од Rooder фабрика производителот добавувачот извозник Трговија на големо со висок квалитет Rooder 2 тркала скутер електричен удар r804m Мини Харли електричен скутер од Rooder фабрика производителот добавувачот извозник Трговија на големо со висок квалитет Rooder 2 тркала скутер електричен удар r804m Мини Харли електричен скутер од Rooder фабрика производителот добавувачот извозник Трговија на големо со висок квалитет Rooder 2 тркала скутер електричен удар r804m Мини Харли електричен скутер од Rooder фабрика производителот добавувачот извозник Трговија на големо со висок квалитет Rooder 2 тркала скутер електричен удар r804m Мини Харли електричен скутер од Rooder фабрика производителот добавувачот извозник Трговија на големо со висок квалитет Rooder 2 тркала скутер електричен удар r804m Мини Харли електричен скутер од Rooder фабрика производителот добавувачот извозник Трговија на големо со висок квалитет Rooder 2 тркала скутер електричен удар r804m Мини Харли електричен скутер од Rooder фабрика производителот добавувачот извозник Трговија на големо со висок квалитет Rooder 2 тркала скутер електричен удар r804m Мини Харли електричен скутер од Rooder фабрика производителот добавувачот извозник Трговија на големо со висок квалитет Rooder 2 тркала скутер електричен удар r804m Мини Харли електричен скутер од Rooder фабрика производителот добавувачот извозник Трговија на големо со висок квалитет Rooder 2 тркала скутер електричен удар r804m Мини Харли електричен скутер од Rooder фабрика производителот добавувачот извозник Трговија на големо со висок квалитет Rooder 2 тркала скутер електричен удар r804m Мини Харли електричен скутер од Rooder фабрика производителот добавувачот извозник Трговија на големо со висок квалитет Rooder 2 тркала скутер електричен удар r804m Мини Харли електричен скутер од Rooder фабрика производителот добавувачот извозник Трговија на големо со висок квалитет Rooder 2 тркала скутер електричен удар r804m Мини Харли електричен скутер од Rooder фабрика производителот добавувачот извозник Трговија на големо со висок квалитет Rooder 2 тркала скутер електричен удар r804m Мини Харли електричен скутер од Rooder фабрика производителот добавувачот извозник Трговија на големо со висок квалитет Rooder 2 тркала скутер електричен удар r804m Мини Харли електричен скутер од Rooder фабрика производителот добавувачот извозник Трговија на големо со висок квалитет Rooder 2 тркала скутер електричен удар r804m Мини Харли електричен скутер од Rooder фабрика производителот добавувачот извозник Трговија на големо со висок квалитет Rooder 2 тркала скутер електричен удар r804m Мини Харли електричен скутер од Rooder фабрика производителот добавувачот извозник Трговија на големо со висок квалитет Rooder 2 тркала скутер електричен удар r804m Мини Харли електричен скутер од Rooder фабрика производителот добавувачот извозник Трговија на големо со висок квалитет Rooder 2 тркала скутер електричен удар r804m Мини Харли електричен скутер од Rooder фабрика производителот добавувачот извозник Трговија на големо со висок квалитет Rooder 2 тркала скутер електричен удар r804m Мини Харли електричен скутер од Rooder фабрика производителот добавувачот извозник


 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете авион

  Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете камион