две тркала hoverboard производителот добавувачот фабрика извозник на компанијата Кина Шенжен rooder технологија копродукции, Ltd

Краток опис:

Во потрага за висок квалитет на две тркала hoverboard, трговија на големо евтини цена две тркала hoverboard од две тркала hoverboard снабдувач производителот добавувачот фабрика извозник на компанијата Кина Шенжен rooder технологија копродукции, Ltd

8,5 "off road одбор,
пренослив Samsung батерија,
со повлекување прачка,
Bluetooth,
taotao матичната плоча,
стан,
автоматски баланс,
двојна звучници


 • Бренд: OEM / ODM / ROODER
 • Мин.нарачката Количина: 10 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен / Хонгконг
 • Начин на плаќање: T / T /, L / C, Paypal, D / A, D / P
 • детали за производот

  Тагови производ

  Нашата компанија има положено ISO9001: 2008 за системот за квалитет сертификација. Сите производи се достапни за CE, ГШ, CQC, PSE и RoHS сертификација.

  Нашата компанија произведува главно само балансирање електричен скутер, електрични велосипеди, електрични скејтборд. Ние исто така нудиме професионална R & D и OEM бизнис услуги. Сите поголеми безбедносни скутери проекти на планирање, проектирање и производство на нашата компанија се поздрави од страна на владите и заедници низ целиот. Нашите производи се широко се користи во трговски центри, супермаркети, училишта, болници, хотели, подземен паркинг места, урбани подземни тунели, фабриката растенија, општински инженеринг и така натаму.

  две тркала hoverboard производителот добавувачот фабрика извозник на компанијата Кина Шенжен rooder технологија копродукции, Ltd евтини големо цена за производство и извоз

  две тркала hoverboard производителот добавувачот фабрика извозник на компанијата Кина Шенжен rooder технологија копродукции, Ltd евтини големо цена за производство и извоз (1) две тркала hoverboard производителот добавувачот фабрика извозник на компанијата Кина Шенжен rooder технологија копродукции, Ltd евтини големо цена за производство и извоз (2) две тркала hoverboard производителот добавувачот фабрика извозник на компанијата Кина Шенжен rooder технологија копродукции, Ltd евтини големо цена за производство и извоз (3) две тркала hoverboard производителот добавувачот фабрика извозник на компанијата Кина Шенжен rooder технологија копродукции, Ltd евтини големо цена за производство и извоз (4) две тркала hoverboard производителот добавувачот фабрика извозник на компанијата Кина Шенжен rooder технологија копродукции, Ltd евтини големо цена за производство и извоз (5) две тркала hoverboard производителот добавувачот фабрика извозник на компанијата Кина Шенжен rooder технологија копродукции, Ltd евтини големо цена за производство и извоз (6) две тркала hoverboard производителот добавувачот фабрика извозник на компанијата Кина Шенжен rooder технологија копродукции, Ltd евтини големо цена за производство и извоз (7) две тркала hoverboard производителот добавувачот фабрика извозник на компанијата Кина Шенжен rooder технологија копродукции, Ltd евтини големо цена за производство и извоз (9) две тркала hoverboard производителот добавувачот фабрика извозник на компанијата Кина Шенжен rooder технологија копродукции, Ltd евтини големо цена за производство и извоз (10) две тркала hoverboard производителот добавувачот фабрика извозник на компанијата Кина Шенжен rooder технологија копродукции, Ltd евтини големо цена за производство и извоз (11) две тркала hoverboard производителот добавувачот фабрика извозник на компанијата Кина Шенжен rooder технологија копродукции, Ltd евтини големо цена за производство и извоз (12) две тркала hoverboard производителот добавувачот фабрика извозник на компанијата Кина Шенжен rooder технологија копродукции, Ltd евтини големо цена за производство и извоз (13) две тркала hoverboard производителот добавувачот фабрика извозник на компанијата Кина Шенжен rooder технологија копродукции, Ltd евтини големо цена за производство и извоз (14) две тркала hoverboard производителот добавувачот фабрика извозник на компанијата Кина Шенжен rooder технологија копродукции, Ltd евтини големо цена за производство и извоз (8)

  Модел: r808
  Нето тежина: 14kgs
  Големина на гумите: 8.5 "
  Макс полнење: 120kgs
  граница Максимална брзина: 12 км / ч
  Опсег: 10-15km
  садење Радиус: 0
  Макс качување ограничување: 15
  Батерија: отстранлив литиум-јонска 36V 4.4AH Samsung
  Обвинети температура: 0 ℃ ~ 40 ℃
  поттикнато температура: -15 ℃ ~ 50 ℃
  мотор: 350W * 2
  Побарувања за напојување: AC100-240V / 50-60Hz
  време на полнење: 2- 3H
  пакување Картон: 77 * 29 * 33cm
  бруто Тежина: 16kg
  Опција: Bluetooth / далечински управувач / повлече шипки / APP

  1PCS / картон
  Нето тежина: 14kg
  GW: 16KG
  картон големина: 73 * 26 * 28cm
  0.047CBM / компјутер

  Контејнер ред:
  623pcs во 20GP
  1331pcs во 40GP
  1503pcs во 40HC


 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете клучни

  Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете камион