Контактирајте не

адреса

5 бул А NTB High-Tec Парк

Guanlan 518.110 Шенжен Кина

Е-пошта

rooder@roodergroup.com

rooder@rooderchina.com

 

телефон

Продажба: +8613632905138

Поддршка: +86 755 23352562

 

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 11pm

Викенд 10ч 6 часот попладне за да се

 

Испратете ја вашата порака:

Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете дрво


Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете дрво

WhatsApp Online Chat !