само балансирање hovershoes големо цена

Краток опис:

- игра како што ќе посакате да се направи.

Hovershoes, што во комбинација со предност на скејтборд, hoverboard и ролери, повеќе трикови може да се игра. Значи може да се земе било каде оди насекаде.

- Без далечинскиот управувач, игра со одржување рамнотежа и многу лесен за ракување.

Можете дури и може да се вози слободно во 5 минути без искуство пред тоа. Можете да го направите на екстремни на интернет без ограничувања на одборот.

- Лесни и дозволено носење со авион.

- Вие сте во потрага за овој тренд, Rooder лебдиш чевли се за да се создаде овој тренд.


 • Цена: US $ 499
 • количина: 100
 • боја: црна
 • Бренд: Rooder
 • Има во залиха: Да
 • ново: Да
 • детали за производот

  Тагови производ

  само балансирање hovershoesголемо цена

  Rooder е глобален паметни технологија бренд од живи инспирација, која припаѓа на Rooder технологија Limited. Ние сме специјализирани во hovershoes, само балансирање скутер, електрични скејтборд, паметни избалансирајте го тркалото, hoverboard и слични производи. Rooder има една група на креативни, страсна дизајн тим, кои се од Германија, САД и Кина, со многу години на светски познатиот бренд дизајн и производство искуство. Rooder фокусирани на секој производ детали со напредни техники, материјали, визија уметник е безгранична и ентузијазам за живот. Ние ќе ви донесе мода, одмор и бизнис поврзани со квалитет на стоката.

  само балансирање hovershoes големо цена (1) само балансирање hovershoes големо цена (2) само балансирање hovershoes големо цена (3) само балансирање hovershoes големо цена (4) само балансирање hovershoes големо цена (18) само балансирање hovershoes големо цена (21) само балансирање hovershoes големо цена (27) само балансирање hovershoes големо цена (29) само балансирање hovershoes големо цена (30) само балансирање hovershoes големо цена (34) само балансирање hovershoes големо цена (36) само балансирање hovershoes големо цена (37) само балансирање hovershoes големо цена (38)

  Мотор: Hub мотор 350W
  материјал одбор: авиони одделение алуминиум рамка
  на батеријата: литиум батерија 3.35ah
  Опсег: 13км
  Брзина: 10-20km
  агол качување: 10 степен
  Нето тежина: 2kg
  Големина на тркала: 70 * 51mm
  максимум оптоварување: 100kg
  Време на полнење: 2 часа


   

  - игра како што ќе посакате да се направи.

  Hovershoes, што во комбинација со предност на скејтборд, hoverboard и ролери, повеќе трикови може да се игра. Значи може да се земе било каде оди насекаде.

  - Без далечинскиот управувач, игра со одржување рамнотежа и многу лесен за ракување.

  Можете дури и може да се вози слободно во 5 минути без искуство пред тоа. Можете да го направите на екстремни на интернет без ограничувања на одборот.

  - Лесни и дозволено носење со авион.

  - Вие сте во потрага за овој тренд, Rooder лебдиш чевли се за да се создаде овој тренд.

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете знаме

  Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете куќа