за нас

2

Rooder технологија Ограничена се наоѓа во Шенжен. Ние се стремиме да се изгради на врвот бренд на електрични скутери во Кина. Преку неколку години на развој, ние сме биле познати како на домашните така и во странство. Нашиот професионален тим е специјализирана во авто балансирање скутери, hoverboards и Скејтборди проектирање, производство, маркетинг и сервис. Ние сме посветени да обезбеди одлични транспортни алатки кратки растојанија за човечко суштество, придржувајќи се на општествена одговорност на заштеда на енергија, ниска употреба на јаглерод и заштита на животната средина.

Нашата компанија има број на независни правата на интелектуална сопственост и основни технологија. Со цел развој на заштеда на енергија, заштита на животната средина, стигнавме на сертификатите за CE, FCC, RoHS и строго се држи до системот за управување на ISO9001. Преку години на одгледување, имаме започна Rooder неколку нови модели на скутери.

Нашите скутери / hoverboards / stakeboards се продаваат во целиот свет и широко се користи во возила во лична сопственост, полицијата на должност, метро торбичка, аеродромот и големи павилјони, сценски места и голф, итн

Нашата компанија се залага за претпријатието концепција на страв од природата, и ние веруваме дека науката го менува животот да се воспостави сеопфатна дизајн и R & D систем на паметни надворешни спортски производи и возила во лична сопственост. Имаме повеќето професионални и искусни дизајнерски тим во оваа област, и ние исто така имаат критична независни патент технологија, напредни опрема за тестирање и производство на база со што се обезбедува совршен производи. Нашата независна R & D способност е високо примен од страна на индустријата, и ние сме биле познати со единството на високо-технолошкиот претпријатие.

Со преземање на стил на работа сериозно, ефикасни, сигурни, посветеност, инсистирајќи на тоа, ние постојано подобрување на квалитетот на производите и нашите услуги, да ги задоволи нашите клиенти.

Нашата визија е да се направи животот поудобен, флексибилни и здраво.


Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете клучни

WhatsApp Online Chat !