Rooder надвор од патот r806h роверот hoverboard со 8,5 инчен екран Интелигентен автоматски режим избалансирајте го тркалото Bluetooth стан Samsung батерија торба

Краток опис:

【】 БЕЗБЕДНО CE / FCC / ROHS / МСС / UN38.3 / САД потврдија батерија и полнач, безбедно надвор од патот одбор Лебдиш / Авто балансот Скутер помине сите прописи за безбедност, што го прави сигурни дека вашиот паметен избалансирајте го тркалото е 100% сигурно за вас и вашето семејство . што значи дека нема потенцијални опасности оган.
【】 ФУНКЦИИ MAX крстарење брзина од 12-15km / h со 350 вати двојна мотори и до 15-20km од континуирана употреба зависи од условите на патот и сл
【】 УДОБНОСТ Можете да патуваат слободно низ градот, без да бидат врзани за распоред на возови и метроа, побезбеден вози во текот на ноќта - се вози во текот на ноќта и да се види со светла LED светла вградени со класа. Лесно се движи низ трева, кал и песок на табла изграден за да се направи повеќе. Патување во стил, сигурно ќе биде лидер каде и да одите.
【Професија】 Професионални жироскоп и Акцелеметарски сензор и серво-управувач систем гарантира рамнотежата, способни да се искачи падини и до 15 степени, алуминиумски легури венчиња обезбеди дополнителна издржливост за шок-апсорпција, нелизгава гуми, ABS конструкција за издржливост, водоотпорен класа проценува на IP54 за употреба во сите временски услови, 10 минути автоматско исклучување функција за подолга употреба животот на секој задолжен.
【】 Фабрика директни Rooder технологија Limited добавувачот , големо цена за паметни тркала 6,5, 8, 8.5, 10 инчен
【】 ГАРАНЦИЈА 1 година гаранција ги покрива делови и работна рака од производителот.

unboxing видео:  https://instagram.com/p/BPF3HujBuxO/

Производство видео:  https://www.instagram.com/p/BUMNEugh-jk/


 • Бренд: OEM / ODM / ROODER
 • Мин.нарачката Количина: 10 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен / Хонгконг
 • Начин на плаќање: T / T /, L / C, Paypal, D / A, D / P
 • Цена: US$153.00
 • детали за производот

  Тагови производ

  Rooder надвор од патот r806h роверот hoverboard со 8,5 инчен екран Интелигентен автоматски режим избалансирајте го тркалото Bluetooth стан Samsung батерија торба

  【】 БЕЗБЕДНО CE / FCC / ROHS / МСС / UN38.3 / САД потврдија батерија и полнач, безбедно надвор од патот одбор Лебдиш / Авто балансот Скутер помине сите прописи за безбедност, што го прави сигурни дека вашиот паметен избалансирајте го тркалото е 100% сигурно за вас и вашето семејство . што значи дека нема потенцијални опасности оган.
  【】 ФУНКЦИИ MAX крстарење брзина од 12-15km / h со 350 вати двојна мотори и до 15-20km од континуирана употреба зависи од условите на патот и сл
  【】 УДОБНОСТ Можете да патуваат слободно низ градот, без да бидат врзани за распоред на возови и метроа, побезбеден вози во текот на ноќта - се вози во текот на ноќта и да се види со светла LED светла вградени со класа. Лесно се движи низ трева, кал и песок на табла изграден за да се направи повеќе. Патување во стил, сигурно ќе биде лидер каде и да одите.
  【Професија】 Професионални жироскоп и Акцелеметарски сензор и серво-управувач систем гарантира рамнотежата, способни да се искачи падини и до 15 степени, алуминиумски легури венчиња обезбеди дополнителна издржливост за шок-апсорпција, нелизгава гуми, ABS конструкција за издржливост, водоотпорен класа проценува на IP54 за употреба во сите временски услови, 10 минути автоматско исклучување функција за подолга употреба животот на секој задолжен.
  【】 Фабрика директни Rooder технологија Limited добавувачот , големо цена за паметни тркала 6,5, 8, 8.5, 10 инчен
  【】 ГАРАНЦИЈА 1 година гаранција ги покрива делови и работна рака од производителот.

  Модел: r806h
  DIM: 700 * 220 * 230mm
  Нето тежина: 14kgs
  Големина на гумите: 8.5 "
  Макс полнење: 120kgs
  граница Максимална брзина: 10 км / ч
  Опсег: 10-15km
  садење Радиус: 0
  Макс качување ограничување: 15
  батерија: Литиум-јон 36V 4.4AH Samsung
  Обвинети температура: 0 ℃ ~ 40 ℃
  поттикнато температура: -15 ℃ ~ 50 ℃
  мотор: 350W * 2
  Побарувања за напојување: AC100-240V / 50-60Hz
  време на полнење: 2- 3H
  пакување Картон: 77 * 29 * 33cm
  бруто Тежина: 16kg
  Опција: Bluetooth / далечински управувач

  1PCS / картон
  Нето тежина: 14kg
  GW: 16KG
  картон големина: 77x29x33cm
  0.074CMB / компјутер

  Контејнер ред:
  394pcs во 20GP
  841pcs во 40GP
  950pcs во 40HC

  HS КОД: 8711600010

  unboxing видео:  http://instagram.com/p/BPF3HujBuxO/

  Производство видео:  http://www.instagram.com/p/BUMNEugh-jk/

  Rooder надвор од патот hoverboard роверот со 8,5 инчен стан паметни авто избалансирајте го тркалото Bluetooth Samsung батерија торба (10) Rooder надвор од патот hoverboard роверот со 8,5 инчен стан паметни авто избалансирајте го тркалото Bluetooth Samsung батерија ќеса (9) Rooder надвор од патот hoverboard роверот со 8,5 инчен стан паметни авто избалансирајте го тркалото Bluetooth Samsung батерија торба (4) Rooder надвор од патот hoverboard роверот со 8,5 инчен стан паметни авто избалансирајте го тркалото Bluetooth Samsung батерија торба (3) Rooder надвор од патот hoverboard роверот со 8,5 инчен стан паметни авто избалансирајте го тркалото Bluetooth Samsung батерија торба (7) Rooder надвор од патот hoverboard роверот со 8,5 инчен стан паметни авто избалансирајте го тркалото Bluetooth Samsung батерија торба (6) Rooder надвор од патот hoverboard роверот со 8,5 инчен стан паметни авто избалансирајте го тркалото Bluetooth Samsung батерија торба (5) Rooder надвор од патот hoverboard роверот со 8,5 инчен стан паметни авто избалансирајте го тркалото Bluetooth Samsung батерија торба (2) Rooder надвор од патот hoverboard роверот со 8,5 инчен стан паметни авто избалансирајте го тркалото Bluetooth Samsung батерија торба (1) Rooder надвор од патот hoverboard роверот со 8,5 инчен стан паметни авто избалансирајте го тркалото Bluetooth Samsung батерија торба (8)


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете клучни

  WhatsApp Online Chat !