Rooder off road 4 тркала долго одбор фабрика електричен погон скејтборд r800e

Краток опис:

Powerboard две сопствени високо-придвижуван 1650w brushless мотори, Маратон степен: 25 ° -30 °
обезбеди врвен брзина и до 35 км / ч со силно забрзување, Макс оптоварување: 200kg бамбус и јаворите се качат
на off road електрични скејтборд со 36V 11Ah батерија проширува возење опсег до 30-35 км.
4-6 часа Време на полнење, Ергономски 2.4G контролирање режими на возење (брзина / заштеда на енергија) и насока.
mountainboard имаат пневматски гуми, да ви даде уживање на професионално ниво.
фабрика директни, Rooder технологија Limited 4 тркала скејтборд снабдувач директно.

Видео:  https://www.facebook.com/rooder.tec/videos/1799134013672092/

тестирање видео:  https://www.instagram.com/p/BPZKt5TBXuv/


 • Бренд: OEM / ODM / ROODER
 • Мин.нарачката Количина: 10 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен / Хонгконг
 • Начин на плаќање: T / T /, L / C, Paypal, D / A, D / P
 • детали за производот

  Тагови производ

  Rooder off road 4 тркала долго одбор фабрика електричен погон скејтборд r800e

  Powerboard две сопствени високо-придвижуван 1650w brushless мотори, Маратон степен: 25 ° -30 °
  обезбеди врвен брзина и до 35 км / ч со силно забрзување, Макс оптоварување: 200kg бамбус и јаворите се качат
  на off road електрични скејтборд со 36V 11Ah батерија проширува возење опсег до 30-35 км.
  4-6 часа Време на полнење, Ергономски 2.4G контролирање режими на возење (брзина / заштеда на енергија) и насока.
  mountainboard имаат пневматски гуми, да ви даде уживање на професионално ниво.
  фабрика директни,  Rooder  Technology Limited 4 wheels skateboard supplier direct.

  Модел: r800e
  километри: 20 км
  Максимална брзина: 35 километри / H
  способноста за искачување: 25 степени
  Максимално оптоварување: 200kg
  Работна температура: -40 степени до 70 степени
  појас на мотор: 1650W * 2 парчиња Brushless
  Батерија: 36V 11AH Литиум батерија.
  Време на полнење: 4-6 часа
  полнење температура: 0-45 степени
  презареждам заштита: ДА
  полнач: 90-240V 50-60Hz
  Водоотпорен: IP54
  Тело материјал: бамбус и Неапол
  возилото Димензии: 115 * 42 * 23cm
  Големина на гумите: 8 инчи
  големина на пакување : 122cm * 47cm * 27cm
  NW: 14kg, GW: 18.5kg
  Листа пакет: скејтборд, полнач, далечински управувач

  1PCS / картон
  картон големина: 122cm * 47cm * 27cm
  NW: 14kg, GW: 18.5kg
  0.155CBM / компјутер

  Контејнер ред:
  187pcs во 20GP
  400pcs во 40GP
  452pcs во 40HC

  Видео:  http://www.facebook.com/rooder.tec/videos/1799134013672092/

  тестирање видео:  http://www.instagram.com/p/BPZKt5TBXuv/

  Rooder off road 4 тркала долго одбор фабрика електричен погон скејтборд (1) Rooder off road 4 тркала долго одбор фабрика електричен погон скејтборд (11) Rooder off road 4 тркала долго одбор фабрика електричен погон скејтборд (3) Rooder off road 4 тркала долго одбор фабрика електричен погон скејтборд (4) Rooder off road 4 тркала долго одбор фабрика електричен погон скејтборд (2)Rooder off road 4 тркала долго одбор фабрика електричен погон скејтборд (5) Rooder off road 4 тркала долго одбор фабрика електричен погон скејтборд (6) Rooder off road 4 тркала долго одбор фабрика електричен погон скејтборд (7) Rooder off road 4 тркала долго одбор фабрика електричен погон скејтборд (8) Rooder off road 4 тркала долго одбор фабрика електричен погон скејтборд (9) Rooder off road 4 тркала долго одбор фабрика електричен погон скејтборд (10)


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете камион

  WhatsApp Online Chat !