Rooder јаглеродни влакна електричен скутер Најбистар escooter удар r803

Краток опис:

Видео: https://www.instagram.com/p/BKXplUdhZAK/


 • Бренд: OEM / ODM / ROODER
 • Мин.нарачката Количина: 10 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен / Хонгконг
 • Начин на плаќање: T / T /, L / C, Paypal, D / A, D / P
 • Цена: US$285.00
 • детали за производот

  Тагови производ

  Модел: R803
  Product name: carbon fiber folding electric scooter
  Материјал: 3K јаглеродни влакна
  Тежина: 6,3 килограми, во светот најлесниот електричен скутер
  Бруто Тежина: 8,6 килограми
  Опсег: 20 - 25 километри
  на батеријата: 24V 8.8AH 18650 литиум-јонски ќелии
  мотор: 24V 250W Brushless мотор
  мотор контролор: поле-ориентирана контрола (FOC)
  Кочници: EBS Microelectronic Сопирачки со задниот браник сопирање
  максимална брзина: 25 km / h за
  персонализација на вентилаторот: 8 km / h, 16 km / h, 23 km / h
  Типични Маратон Агол: 25 степен
  полнач: AC100 ~ 240V влез
  Време на полнење: 4 часа
  макс. Тежина Лимит: 100 килограми
  Достапни бои: црна мат боја, Мет бела, Мет розова
  склопување Големина: 100 * 40 * 23 cm
  вкупната големина: 92 * 40 * 100 см
  Пакет Големина: 105 * 16 * 24 cm

  Видео:  http://www.instagram.com/p/BKXplUdhZAK/

  виткање мини електричен скутер (1) виткање скутер (5) виткање скутер (1) виткање мини електричен скутер (4) виткање електричен скутер за возрасни (3) виткање електричен скутер за возрасни (2) виткање електричен скутер (5) виткање електричен скутер (3) електричен скутер виткање скутер преносни скутер (4) електричен скутер виткање скутер преносни скутер (5) електричен скутер виткање скутер преносни скутер (6) електрични преклопен скутер електричен скутер виткање (1) виткање електричен скутер за возрасни (1)

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете клучни

  WhatsApp Online Chat !