Rooder ранец скејтборд Четири тркала мини скејтборд

Краток опис:

големина ранец
4 тркала електричен скејтборд
безжичен далечински управувач
лесно да се контролира
висок квалитет на
најдобра цена


 • Бренд: OEM / ODM / ROODER
 • Мин.нарачката Количина: 10 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен / Хонгконг
 • Начин на плаќање: T / T /, L / C, Paypal, D / A, D / P
 • детали за производот

  Тагови производ

  Rooder ранец скејтборд Четири тркала мини скејтборд

  Модел: r800n
  километри: 10 км
  Максимална брзина: 15 километри / H
  способноста за искачување: 18 степени
  Максимално оптоварување: 100kg
  Работна температура: -40 степени до 70 степени
  на моторот: 150W
  Батерија: 24V 2.2AH Литиум батерија.
  Време на полнење: 1,5 часа
  полнење температура: 0-45 степени
  презареждам заштита: ДА
  полнач: 90-240V 50-60Hz
  возилото Димензии: 430 * 160cm
  гуми Тип: СТП гуми
  Големина на гумите: 72 * 51mm
  големина Пакување: 44cm * 24cm * 17cm
  NW: 3кг, GW: 5kg
  Листа пакет: скејтборд, полнач, далечински управувач

  1PCS / картон
  картон големина: 44 * 24 * 17cm
  GW: 3кг, NW: 5kg
  0.018CBM / компјутер

  Контејнер ред:
  1615pcs во 20GP
  3454pcs во 40GP
  389pcs во 40HC

  Rooder ранец скејтборд (1) Rooder ранец скејтборд (2) Rooder ранец скејтборд (3) Rooder ранец скејтборд (4) Rooder ранец скејтборд (5) скејтборд снабдувач скејтборд снабдувач скејтборд снабдувач скејтборд снабдувач скејтборд снабдувач скејтборд снабдувач Rooder ранец скејтборд (12) Rooder ранец скејтборд (13)Rooder ранец скејтборд (14)


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете ѕвезда

  WhatsApp Online Chat !