hovershoes паметни избалансирајте го тркалото големо цена

Краток опис:

- игра како што ќе посакате да се направи.

Hovershoes, што во комбинација со предност на скејтборд, hoverboard и ролери, повеќе трикови може да се игра. Значи може да се земе било каде оди насекаде.

- Без далечинскиот управувач, игра со одржување рамнотежа и многу лесен за ракување.

Можете дури и може да се вози слободно во 5 минути без искуство пред тоа. Можете да го направите на екстремни на интернет без ограничувања на одборот.

- Лесни и дозволено носење со авион.

- Вие сте во потрага за овој тренд, Rooder лебдиш чевли се за да се создаде овој тренд.


 • Цена: US $ 499,00
 • Кол: 100
 • Боја: црна
 • Бренд: Rooder
 • Во акцијата: Да
 • Ново: Да
 • детали за производот

  Тагови производ

  hovershoes паметни избалансирајте го тркалото големо цена од Rooder лебдиш чевли фабрикапроизводителот добавувачот од

  hovershoes паметни рамнотежа фабрика тркала

   

  модел: hovershoes
  батеријата: 54wh / компјутер
  моторот: 250 W / компјутер
  максимум оптоварување: 10-80kg
  опсег: 8км
  брзина Макс: 8 км / ч
  Макс premissible градиент: 9 степен
  работна температура: -10 до 40 ℃
  водоотпорен IP65
  влез за полнење: AC100- 220V
  излез за полнење: 29.4V1A
  со полно работно време плаќање: 1.5h
  нето тежина: 2.8KG / ЕЕЗ
  гума надворешниот дијаметар: 3.5 инчен

   

  - игра како што ќе посакате да се направи.

  Hovershoes, што во комбинација со предност на скејтборд, hoverboard и ролери, повеќе трикови може да се игра. Значи може да се земе било каде оди насекаде.

  - Без далечинскиот управувач, игра со одржување рамнотежа и многу лесен за ракување.

  Можете дури и може да се вози слободно во 5 минути без искуство пред тоа. Можете да го направите на екстремни на интернет без ограничувања на одборот.

  - Лесни и дозволено носење со авион.

  - Вие сте во потрага за овој тренд, Rooder лебдиш чевли се за да се создаде овој тренд.

   

  лебдиш чевли себе рамнотежа паметни одбор фабрика (1) лебдиш чевли себе рамнотежа паметни одбор фабрика (2) лебдиш чевли себе рамнотежа паметни одбор фабрика (3)hovershoes само балансирање одбор снабдувач (1) hovershoes само балансирање одбор снабдувач (2)

  лебдиш чевли


 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете срце

  Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете клучни