сертификати

имаме сертификати на CE, Д-р, ЕМС, LVD, FCC, МСС, UN38.3, Идентификација и класификација поморскиот транспорт на стоки и сл за Rooder hoverboard, скејтборд, скутер и електричен велосипед итн

CE ЕМС LVD FCC ROHS ЕЕЗ TUV REACH SGS KC UL МСС UN38.3 ССА Идентификација и класификација поморскиот транспорт на стоки ul2272 уверение hoverboards Rooder

 

1. CE MD 2006/42 / ЕЗ Потврдување:

Rooder MD сертификација 2006-42-ЕК за hoverboard скејтборд електричен скутер итн

2. CE ЕМС сертификација:

CE сертификација Rooder ЕМС за паметни избалансирајте го тркалото електрични скејтборд off road скутери итн

3. CE сертификација LVD:

Rooder LVD CE сертификација за Харли електричен велосипед 4 тркала електричен скејтборд само балансирање скутер итн

4. FCC сертификација:

Rooder FCC сертификација за електричен велосипед скејтборд себе рамнотежа скутер airboard итн

5. сертификација RoHS:

RoHS сертификација за паметни биланс одбор електрични скејтборд мини робот скутер од Rooder снабдувач фабрика извозник

 

Повеќе информации, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате. благодарност.

hoverboard фабрика себе балансирање скутер снабдувач две тркала паметни биланс одбор производство надвор од патот Харли електричен велосипед извозник на големо цена


Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете авион