Харли електричен скутер r804o со големо цена off road гуми

Краток опис:

градот Coco
off road гуми,
2000W,
USB порта,
кутија,
две отстранлив батерии


 • Бренд: OEM / ODM / ROODER
 • Мин.нарачката Количина: 10 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен / Хонгконг
 • Начин на плаќање: T / T /, L / C, Paypal, D / A, D / P
 • Цена: US $ 715,00
 • детали за производот

  Тагови производ

  Харли електричен скутерRooder r804o со off road гуми големо цена

  Модел: r804o
  должина: 1756mm * 750 мм * 50mm
  Големина на гумите: 18 × 9.5inch
  режим сопирачка: Диск кочница
  Максимална искачувањето: 18 степен
  Максимален вртежен момент: 95N / M
  Максимална километража: 35-40KM
  Максимална брзина: 50 км / час
  Максимално оптоварување: 200kg
  отстранлив батерија: 60V12AH литиум батерија
  на полнење: 6 часа
  на моторот: 2000W
  Предна суспензија шок: Да
  Задна суспензија шок: Да
  рог: да.
  Задни светла за вртење: Да
  Стоп светло: Да
  екран LED екран: Да
  двојно седиште: Да
  телефон носителот со USB порта: Да
  задната кутија: да
  мотоцикл глас звучник: Да
  предната страна светла: Да
  надвор гуми патот: Да
  огледала: Да
  NW: 65 килограми GW: 70kg
  пакет големина: 186 * 42 * 80см

  Харли електричен скутер Rooder r804o со 2000w20ah off road гуми USB порта големо цена (1) Харли електричен скутер Rooder r804o со 2000w20ah off road гуми USB порта големо цена (2) Харли електричен скутер Rooder r804o со 2000w20ah off road гуми USB порта големо цена (3) Харли електричен скутер Rooder r804o со 2000w20ah off road гуми USB порта големо цена (4) Харли електричен скутер Rooder r804o со 2000w20ah off road гуми USB порта големо цена (5) Харли електричен скутер Rooder r804o со 2000w20ah off road гуми USB порта големо цена (6) Харли електричен скутер Rooder r804o со 2000w20ah off road гуми USB порта големо цена (7) Харли електричен скутер Rooder r804o со 2000w20ah off road гуми USB порта големо цена (8)


 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете автомобили

  Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете автомобили