Харли Ел скутер со големите тркала масти гуми r804d од caigiees град во Кина Rooder seev Коко citycoco Харли електричен скутер фабрика цена на големо

Краток опис:

Rooder градот Coco Харли електричен скутер, $ 250 се воспостави отстранлив батерија, 30-150 км опсег, се вклопува две парчиња отстранлив батерии, може да се одзеде да наплаќаат. Кул бараат две места скутер, забавно да се вози околу брегот, па дури и лесно возење да се да се работи, таа има опција Bluetooth лесно да се поврзе со вашиот телефон, со голем звучник за да слушате музика или да разговараат со вашиот сакан еднаш додека коњи, има 2 резервни клучеви со аларм за безбедност, тоа е со моќност од 1000W мотор со напон од 60V, полнење 4-10 часа масти гуми со димензии 18 * 9.5 инчи, електрични големите тркала, макс тежина е 200 килограми, тоа ќе доаѓаат со исклучување на светилките и стоп-светло, огледала, предните и задните шок суспензија, LCD екран.


 • Бренд: OEM / ODM / ROODER
 • Мин.нарачката Количина: 10 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен / Хонгконг
 • Начин на плаќање: T / T /, L / C, Paypal, D / A, D / P
 • Цена: US $ 666,00
 • детали за производот

  Тагови производ

  harley el scooter with big wheel fat tires from China Rooder seev caigiees city coco citycoco harley electric scooter factory wholesale price

  Rooder градот Coco Харли електричен скутер, $ 250 се воспостави отстранлив батерија, 30-150 км опсег, се вклопува две парчиња отстранлив батерии, може да се одзеде да наплаќаат.

  Cool looking two seats scooter, fun to ride around the coast or even an easy ride to get you to work, it has an optional Bluetooth easy to connect to your phone, with a big speaker to listen to music or talk to your beloved once while riding, it has 2 spare keys with a security alarm, it has a power of 1000w motor with a voltage of 60v, charging 4-10 hours fat tyres size 18*9.5 inch, electric big wheel, max weight is 200 kg, it will come with turning lights and brake light, mirrors, front and rear shock suspension, LCD screen.

  Харли Ел скутер со големите тркала масти гуми од Кина Rooder seev caigiees градот Coco citycoco Харли електричен скутер фабрика цена на големо (1)

   

  Градот Coco Харли стил Ел скутер многу безбедно да се вози без потреба за лиценца или регистрација подготвени да се прошетаат. Тоа е топла продажба во Аргентина, Австралија, Австрија, Белгија, Босна и Херцеговина, Бразил, Бугарија, Канада, Чиле, Колумбија, Кина, Хрватска, Чешка, Данска, Финска, Франција, Германија, Хонг Конг, Унгарија, Индија, Индонезија, Израел , Италија, Јужна Кореја, Литванија, Маурициус, Мексико, Мароко, Норвешка, Парагвај, Перу, Полска, Португалија, Романија, Словачка, Словенија, Јужна Африка, Шпанија, Шведска, Швајцарија, Тајланд, Украина, Велика Британија, САД

  Харли Ел скутер со големите тркала масти гуми од Кина Rooder seev caigiees градот Coco citycoco Харли електричен скутер фабрика цена на големо (14) Харли Ел скутер со големите тркала масти гуми од Кина Rooder seev caigiees градот Coco citycoco Харли електричен скутер фабрика цена на големо (10) Харли Ел скутер со големите тркала масти гуми од Кина Rooder seev caigiees градот Coco citycoco Харли електричен скутер фабрика цена на големо (11) Харли Ел скутер со големите тркала масти гуми од Кина Rooder seev caigiees градот Coco citycoco Харли електричен скутер фабрика цена на големо (8) Харли Ел скутер со големите тркала масти гуми од Кина Rooder seev caigiees градот Coco citycoco Харли електричен скутер фабрика цена на големо (6) Харли Ел скутер со големите тркала масти гуми од Кина Rooder seev caigiees градот Coco citycoco Харли електричен скутер фабрика цена на големо (5) Харли Ел скутер со големите тркала масти гуми од Кина Rooder seev caigiees градот Coco citycoco Харли електричен скутер фабрика цена на големо (4)

   

  Модел: r804d
  Rim: 10 инчи Алуминиумски легури
  должина: 1756mm * 750 мм * 50mm
  Големина на гумите: 18 × 9.5inch
  режим сопирачка: Диск кочница
  Максимална искачувањето: 18 степен
  Максимален вртежен момент: 95N / M
  Максимална километража: 35-40KM
  Максимална брзина: 50 км / час
  Максимално оптоварување: 200kg
  отстранлив батерија: 60V12AH литиум батерија
  на полнење: 6 часа
  на моторот: 1000W
  Предна суспензија шок: Да
  Задна суспензија шок: Да
  рог: да.
  Задни светла за вртење: Да
  Стоп светло: Да
  екран LED екран: Да
  двојно седиште: Да
  NW: 65 килограми GW: 70kg
  пакет големина: 186 * 42 * 80см

  1PC / картон
  картон големина: 1850 * 420 * 870mm
  NW: 65 килограми, GW: 70kg
  0.676CBM / компјутер

  Контејнер ред:
  43pcs во 20GP
  92pcs во 40GP
  104pcs во 40HC

  Харли Ел скутер со големите тркала масти гуми од Кина Rooder seev caigiees градот Coco citycoco Харли електричен скутер фабрика цена на големо (15) Харли Ел скутер со големите тркала масти гуми од Кина Rooder seev caigiees градот Coco citycoco Харли електричен скутер фабрика цена на големо (12) Харли Ел скутер со големите тркала масти гуми од Кина Rooder seev caigiees градот Coco citycoco Харли електричен скутер фабрика цена на големо (9) Харли Ел скутер со големите тркала масти гуми од Кина Rooder seev caigiees градот Coco citycoco Харли електричен скутер фабрика цена на големо (7) Харли Ел скутер со големите тркала масти гуми од Кина Rooder seev caigiees градот Coco citycoco Харли електричен скутер фабрика големо цена (3) Харли Ел скутер со големите тркала масти гуми од Кина Rooder seev caigiees градот Coco citycoco Харли електричен скутер фабрика цена на големо (2) Харли Ел скутер со големите тркала масти гуми од Кина Rooder seev caigiees градот Coco citycoco Харли електричен скутер фабрика цена на големо (13) • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете авион

  WhatsApp Online Chat !