виткање електричен скутер r803t со 10 инчен задните тркала пред предводени од светлината 500W brushless мотор 40kmh

Краток опис:

се најде висок квалитет на виткање електричен скутер, на големо ниска цена виткање електричен скутер од Rooder Кина, виткање електричен sooter снабдувач извозник на компанијата фабриката производител на www.RooderGroup.com

10 инчни тркала,
литиум батерија,
brushless мотор,
брзина 40kmh,
виткање скутер


 • Бренд: OEM / ODM / ROODER
 • Мин.нарачката Количина: 10 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен / Хонгконг
 • Начин на плаќање: T / T /, L / C, Paypal, D / A, D / P
 • Цена: US$422.00
 • детали за производот

  Тагови производ

  ние сме специјализирани снабдувач на разни електрични велосипеди, електричен скутер е, Електрични Unicycle со широк избор на бои и дизајни. Врз основа на речиси 5 години искуство во индустријата, имаме многу висок квалитет на штабови во областа на дизајн, развој и производство. Сите наши производи се во согласност со концептот на заштеда на енергија и заштита на животната средина, имаме за цел да се промовира на еко-пријателски и позелен начин на живот за луѓето од целиот свет.

  Со силна нашиот развој и извори капацитети, ние нудиме професионални услуги и решенија за да одговара со нашите клиенти на големо, мало, и корпоративните потреби. Покрај тоа, имаме одлична контрола на квалитетот во текот на сите фази на производство ни овозможува да се гарантира целосна задоволството на клиентите. Како резултат на нашите високо квалитетни производи и извонредни услуги на клиентите, имаме стекнато глобалната продажба мрежа постигнување Северна Америка, Европа, Австралија, Блискиот Исток, Југоисточна Азија и добро ценети од страна на набавувачите нивните.

  Ако сте заинтересирани за некој од нашите производи или би сакале да разговараат за сопствен цел, Ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние сме во потрага очекуваме да формирање успешни деловни односи со нови клиенти низ целиот свет во блиска иднина.

  folding електричен скутер r803t со 10 инчен задните тркала пред предводени од светлината 500W brushless мотор 40kmh

  виткање електричен скутер r803t со 10 инчен задните тркала пред предводени од светлината 500W brushless мотор 40kmh од Rooder виткање електричен скутер фабрика производителот (1) виткање електричен скутер r803t со 10 инчен задните тркала пред предводени од светлината 500W brushless мотор 40kmh од Rooder виткање електричен скутер фабрика производителот (2) виткање електричен скутер r803t со 10 инчен задните тркала пред предводени од светлината 500W brushless мотор 40kmh од Rooder виткање електричен скутер фабрика производителот (3) виткање електричен скутер r803t со 10 инчен задните тркала пред предводени од светлината 500W brushless мотор 40kmh од Rooder виткање електричен скутер фабрика производителот (4) виткање електричен скутер r803t со 10 инчен задните тркала пред предводени од светлината 500W brushless мотор 40kmh од Rooder виткање електричен скутер фабрика производителот (5) виткање електричен скутер r803t со 10 инчен задните тркала пред предводени од светлината 500W brushless мотор 40kmh од Rooder виткање електричен скутер фабрика производителот (6) виткање електричен скутер r803t со 10 инчен задните тркала пред предводени од светлината 500W brushless мотор 40kmh од Rooder виткање електричен скутер фабрика производителот (7) виткање електричен скутер r803t со 10 инчен задните тркала пред предводени од светлината 500W brushless мотор 40kmh од Rooder виткање електричен скутер фабрика производителот (8) виткање електричен скутер r803t со 10 инчен задните тркала пред предводени од светлината 500W brushless мотор 40kmh од Rooder виткање електричен скутер фабрика производителот (9) виткање електричен скутер r803t со 10 инчен задните тркала пред предводени од светлината 500W brushless мотор 40kmh од Rooder виткање електричен скутер фабрика производителот (10) виткање електричен скутер r803t со 10 инчен задните тркала пред предводени од светлината 500W brushless мотор 40kmh од Rooder виткање електричен скутер фабрика производителот (11) виткање електричен скутер r803t со 10 инчен задните тркала пред предводени од светлината 500W brushless мотор 40kmh од Rooder виткање електричен скутер фабрика производителот (12) виткање електричен скутер r803t со 10 инчен задните тркала пред предводени од светлината 500W brushless мотор 40kmh од Rooder виткање електричен скутер фабрика производителот (13) виткање електричен скутер r803t со 10 инчен задните тркала пред предводени од светлината 500W brushless мотор 40kmh од Rooder виткање електричен скутер фабрика производителот (14) виткање електричен скутер r803t со 10 инчен задните тркала пред предводени од светлината 500W brushless мотор 40kmh од Rooder виткање електричен скутер фабрика производителот (15) виткање електричен скутер r803t со 10 инчен задните тркала пред предводени од светлината 500W brushless мотор 40kmh од Rooder виткање електричен скутер фабрика производителот (16) виткање електричен скутер r803t со 10 инчен задните тркала пред предводени од светлината 500W brushless мотор 40kmh од Rooder виткање електричен скутер фабрика производителот (17) виткање електричен скутер r803t со 10 инчен задните тркала пред предводени од светлината 500W brushless мотор 40kmh од Rooder виткање електричен скутер фабрика производителот (18) виткање електричен скутер r803t со 10 инчен задните тркала пред предводени од светлината 500W brushless мотор 40kmh од Rooder виткање електричен скутер фабрика производителот (19) виткање електричен скутер r803t со 10 инчен задните тркала пред предводени од светлината 500W brushless мотор 40kmh од Rooder виткање електричен скутер фабрика производителот (20) виткање електричен скутер r803t со 10 инчен задните тркала пред предводени од светлината 500W brushless мотор 40kmh од Rooder виткање електричен скутер фабрика производителот (21) виткање електричен скутер r803t со 10 инчен задните тркала пред предводени од светлината 500W brushless мотор 40kmh од Rooder виткање електричен скутер фабрика производителот (22) виткање електричен скутер r803t со 10 инчен задните тркала пред предводени од светлината 500W brushless мотор 40kmh од Rooder виткање електричен скутер фабрика производителот (23) виткање електричен скутер r803t со 10 инчен задните тркала пред предводени од светлината 500W brushless мотор 40kmh од Rooder виткање електричен скутер фабрика производителот (24) виткање електричен скутер r803t со 10 инчен задните тркала пред предводени од светлината 500W brushless мотор 40kmh од Rooder виткање електричен скутер фабрика производителот (25) виткање електричен скутер r803t со 10 инчен задните тркала пред предводени од светлината 500W brushless мотор 40kmh од Rooder виткање електричен скутер фабрика производителот (26)

  r803t
  Големина: 1180 * 600 * 1100 милиметри
  Максимална брзина: 40 km / h,
  Макс оптоварување: 150 килограми
  36V 500W brushless мотор
  целосни алуминиумско тело и рамка,
  10 инчи пневматски гуми
  36V 10.4AH Литиум батерија
  Опсег: 35-40km
  Време на полнење: 5-6 часа,
  диск кочници,
  стоп-светло,
  LED предни и задни светлосни


 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете камион

  Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете куќа