foldablae електричен велосипед е-велосипед r809h со алуминиумски рамка 12inch

Краток опис:

Одлично отворено активност Е-велосипеди - Дизајн за отворено активност, префект за урбани коњи, на добро избрани висок степен Алуминиум ви помогнеме да уживаат во забавата на отворено.
Еко-Пријателски Е-велосипеди - 100% Електрични и емисии бесплатно, заштита на животната средина, лесен и многу лесен за чување и го носат
унисекс дизајн Е-велосипеди - 2 бои (црна / бела) на располагање, компактен и кул изглед костим за жени, мажи и тинејџери, извонредни перформанси (напред, назад на електрични возила диск-сопирачки) ви помага да уживаат во брзината и радост на отворено.
Режима на работа Единствен - Е-велосипед и помош велосипед. Можете да изберете на е-велосипед да уживаат во долго патување низ времето без pedaling, а исто така можете да изберете режим PAS да се засили вашиот сопствени напори. Уживајте во вашиот возење со некоја форма. 36V 6.6AH Литиум батерија поддржува до 25 km / h со голем број на 23-30km коњи. И го полни лесно (3 часа).


 • Бренд: OEM / ODM / ROODER
 • Мин.нарачката Количина: 10 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен / Хонгконг
 • Начин на плаќање: T / T /, L / C, Paypal, D / A, D / P
 • Цена: US $ 288.00
 • детали за производот

  Тагови производ

  foldablae електрични велосипеди е-велосипед r809h со алуминиумски рамка 12inch од Rooder е-велосипед фабрика

  модел: r809h
  рамка материјал: легура на алуминиум
  брзина Макс: 25 km / h
  километража (чисто електричен): 25 км
  километража (помош) 23-30km
  батеријата: 36v6.6ah
  полнач: 36v2ah
  Време на полнење: 3.5h
  максималното оптоварување: 150 килограми
  моќност на мотор: 350W
  макс качување: 12 °
  нето тежина: 14kg
  IP54
  големина гума: 12inch
  функција: електрични и pas
  сопирачка: двоен диск кочница
  амортизација: двојно амортизација
  седалото: може да се прилагоди
  боја: црна / бела
  одвиваат големина (L * w * H): 107 * 45 * 90см
  големината на превиткување (L * w * H): 107 * 45 * 73cm

  foldablae електричен велосипед е-велосипед r809h од Rooder е-велосипед снабдувач (1) foldablae електричен велосипед е-велосипед r809h од Rooder е-велосипед снабдувач (2) foldablae електричен велосипед е-велосипед r809h од Rooder е-велосипед снабдувач (3) foldablae електричен велосипед е-велосипед r809h од Rooder е-велосипед снабдувач (4) foldablae електричен велосипед е-велосипед r809h од Rooder е-велосипед снабдувач (5) foldablae електричен велосипед е-велосипед r809h од Rooder е-велосипед снабдувач (6) foldablae електричен велосипед е-велосипед r809h од Rooder е-велосипед снабдувач (7) foldablae електричен велосипед е-велосипед r809h од Rooder е-велосипед снабдувач (8) foldablae електричен велосипед е-велосипед r809h од Rooder е-велосипед снабдувач (9) foldablae електричен велосипед е-велосипед r809h од Rooder е-велосипед снабдувач (10) foldablae електричен велосипед е-велосипед r809h од Rooder е-велосипед снабдувач (11) foldablae електричен велосипед е-велосипед r809h од Rooder е-велосипед снабдувач (12) foldablae електричен велосипед е-велосипед r809h од Rooder е-велосипед снабдувач (13) foldablae електричен велосипед е-велосипед r809h од Rooder е-велосипед снабдувач (14)


 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете Куп

  Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете камион