fat boy electric scooter r804xn lt019 with EEC COC certifications and road legal VIN code for Euro

Краток опис:

ЕЕЗ
COC
vin
лиценца
пред шок суспензија
speedometer
едно место
огледала
број vin


 • Бренд: OEM / ODM / ROODER
 • Мин.нарачката Количина: 10 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен / Хонгконг
 • Начин на плаќање: T / T /, L / C, Paypal, D / A, D / P
 • Цена: US$690.00
 • детали за производот

  Тагови производ

  Fat Boy електричен скутер со ЕЕЗ COC сертификати и патот код правни VIN за евро од Rooder технологија ограничена

  Model:r804xn-EEC / lt019
  Product Size: 1759*750*700mm
  Големина на гумите: 18 × 9.5inch
  режим сопирачка: Диск кочница
  Максимална искачувањето: 18 степен
  Максимален вртежен момент: 95N / M
  Maximum mileage : 55-60KM
  Maximum speed:25km/h
  Максимално оптоварување: 200kg
  Removable battery: 60V20AH lithium battery
  Charging time : 8-9hours
  на моторот: 1500W
  Предна суспензија шок: Да
  speedometer: yes
  Единечно седиште: Да
  огледала: Да

  1PC / картон
  carton size:1760*380*880mm
  GW: 60kg, NW: 51kg
  0.59CBM/pc

  Контејнер ред:
  38pcs in 20GP
  117pcs in 40HC

  Fat Boy електричен скутер со ЕЕЗ COC сертификати и патот правни VIN код за Евро (19) Fat Boy електричен скутер со ЕЕЗ COC сертификати и патот правни VIN код за Евро (14) Fat Boy електричен скутер со ЕЕЗ COC сертификати и патот правни VIN код за Евро (12) Fat Boy електричен скутер со ЕЕЗ COC сертификати и патот правни VIN код за Евро (5) e24-168-2013-00015-00 градот Coco chapper (4) e24-168-2013-00015-00 градот Coco chapper (3) e24-168-2013-00015-00 градот Coco chapper (2) e24-168-2013-00015-00 градот Coco chapper (1) e9-168-2013-11263-00 масти гуми големите тркала електричен скутер (4) e9-168-2013-11263-00 масти гуми големите тркала електричен скутер (3) e9-168-2013-11263-00 масти гуми големите тркала електричен скутер (2) e9-168-2013-11263-00 масти гуми големите тркала електричен скутер (1) e9-168-2013-11252-00 citycoco скутер (4) e9-168-2013-11252-00 citycoco скутер (3) e9-168-2013-11252-00 citycoco скутер (2) e9-168-2013-11252-00 citycoco скутер (1) e9-168-2013-11201-00 Харли електричен скутер (4) e9-168-2013-11201-00 Харли електричен скутер (3) e9-168-2013-11201-00 Харли електричен скутер (2) e9-168-2013-11201-00 Харли електричен скутер (1)Fat Boy електричен скутер со ЕЕЗ COC сертификати и патот код правни VIN за Евро


 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете куќа

  Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете ѕвезда