електричен скутер удар r803e со 8 инчен гуми литиум батерија моќен brushless мотор за возрасни за продажба

Краток опис:

Во потрага за висок квалитет на скутер електричен удар, ниска цена на големо скутер електричен удар од Rooder скутер електричен удар фабрика снабдувач производителот извозник на компанијата

виткање скутер удар,
литиум батерија,
моќен brushless мотор,
8 инчни гуми,
големо цена


 • Бренд: OEM / ODM / ROODER
 • Мин.нарачката Количина: 10 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен / Хонгконг
 • Начин на плаќање: T / T /, L / C, Paypal, D / A, D / P
 • Цена: US$219.00
 • детали за производот

  Тагови производ

  Ние ќе се базира на "Шенжен, кон земјата, во меѓународната", како неговата цел, со својот најдобар квалитет на услуги, на повеќето Исклучителна технологија, повеќето одличен квалитет, најсовршени внатрешно управување за да се исполнат побарувачката на пазарот. Високи стандарди и строги барања, на квалитетот на опстанокот, кредибилитетот на развој, да се создаде прва класа бренд, создавање на високо-квалитетни производи, развивање на добра здравствена состојба врз основа на платформата на електричен автомобил индустрија, поголеми и посилни, да ја добие довербата на клиентите со сигурен квалитет и добра репутација, да се изгради кинески електричен автомобил индустрија водечки бренд-Rooder.

  скутер електричен удар with 8 inch tires lithium battery powerful brushless motor for adult for sale from electric kick scooter factory supplier exporter company

  скутер електричен удар со 8 инчен гуми литиум батерија моќен brushless мотор за возрасни за продажба, од скутер електричен удар фабрика снабдувач извозник на компанијата (1) скутер електричен удар со 8 инчен гуми литиум батерија моќен brushless мотор за возрасни за продажба, од скутер електричен удар фабрика снабдувач извозник на компанијата (2) скутер електричен удар со 8 инчен гуми литиум батерија моќен brushless мотор за возрасни за продажба, од скутер електричен удар фабрика снабдувач извозник на компанијата (3) скутер електричен удар со 8 инчен гуми литиум батерија моќен brushless мотор за возрасни за продажба, од скутер електричен удар фабрика снабдувач извозник на компанијата (4) скутер електричен удар со 8 инчен гуми литиум батерија моќен brushless мотор за возрасни за продажба, од скутер електричен удар фабрика снабдувач извозник на компанијата (5) скутер електричен удар со 8 инчен гуми литиум батерија моќен brushless мотор за возрасни за продажба, од скутер електричен удар фабрика снабдувач извозник на компанијата (6) скутер електричен удар со 8 инчен гуми литиум батерија моќен brushless мотор за возрасни за продажба, од скутер електричен удар фабрика снабдувач извозник на компанијата (8) скутер електричен удар со 8 инчен гуми литиум батерија моќен brushless мотор за возрасни за продажба, од скутер електричен удар фабрика снабдувач извозник на компанијата (9) скутер електричен удар со 8 инчен гуми литиум батерија моќен brushless мотор за возрасни за продажба, од скутер електричен удар фабрика снабдувач извозник на компанијата (10) скутер електричен удар со 8 инчен гуми литиум батерија моќен brushless мотор за возрасни за продажба, од скутер електричен удар фабрика снабдувач извозник на компанијата (11) скутер електричен удар со 8 инчен гуми литиум батерија моќен brushless мотор за возрасни за продажба, од скутер електричен удар фабрика снабдувач извозник на компанијата (12) скутер електричен удар со 8 инчен гуми литиум батерија моќен brushless мотор за возрасни за продажба, од скутер електричен удар фабрика снабдувач извозник на компанијата (13) скутер електричен удар со 8 инчен гуми литиум батерија моќен brushless мотор за возрасни за продажба, од скутер електричен удар фабрика снабдувач извозник на компанијата (14) скутер електричен удар со 8 инчен гуми литиум батерија моќен brushless мотор за возрасни за продажба, од скутер електричен удар фабрика снабдувач извозник на компанијата (15) скутер електричен удар со 8 инчен гуми литиум батерија моќен brushless мотор за возрасни за продажба, од скутер електричен удар фабрика снабдувач извозник на компанијата (16) скутер електричен удар со 8 инчен гуми литиум батерија моќен brushless мотор за возрасни за продажба, од скутер електричен удар фабрика снабдувач извозник на компанијата (17) скутер електричен удар со 8 инчен гуми литиум батерија моќен brushless мотор за возрасни за продажба, од скутер електричен удар фабрика снабдувач извозник на компанијата (7)

   

  модел: r803e
  виткање електричен скутер со алуминиумска легура
  на батеријата: 36v4.4ah литиум батерија
  Време на полнење: 3-4h
  моќност: 350W
  максимална брзина: 30 км / ч
  Опсег: 15-20km
  одделение способност: 25 ° (зависи од тежината на возачот и патот услови)
  големина на гумите: 8inch
  максимум оптоварување: 120kg
  нето тежина: 14kg
  Бруто тежина: 17.5kg
  пакување мерење: 112 * 23 * 42cm

  1PC / картон
  картон големина: 112 * 23 * 42cm
  NW: 14kg, GW: 17.5kg

  Контејнер ред:
  300pcs во 20GP
  750pcs во 40HC


 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете клучни

  Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете клучни