e Харли скутер citycoco r804a со огледала литиум батерија вртење светла и стоп светла

Краток опис:

e Харли скутер citycoco r804a,
убав дизајн,
огледала,
претворајќи светла,
стоп светло,
литиум батерија,
QS мотор,
Rooder бренд


 • Бренд: OEM / ODM / ROODER
 • Мин.нарачката Количина: 10 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен / Хонгконг
 • Начин на плаќање: T / T /, L / C, Paypal, D / A, D / P
 • детали за производот

  Тагови производ

  e Харли скутер citycoco r804a со огледала литиум батерија вртење светла и стоп светла

  e Харли скутер citycoco r804a со огледала литиум батерија вртење светла и стоп светла од Rooder citycoco електричен скутер снабдувач (1)

   

  Модел: r804a
  Rim: 12 инчи Алуминиумски легури
  Големина на гумите: 18 инчи
  на моторот: 1000W brushless мотор
  Максимална искачувањето: 30 степен
  режим сопирачка: Хидраулични диск-сопирачки
  на батеријата: 60V12AH литиум батерија
  на полнење: 4-6hours
  Максимална километража: 35-40KM
  Брзина: ниски 25 km / h, средината на 37 / ч, со висок 47km / h,
  Максимално оптоварување: 200kg
  ретровизорот: Да
  Предна суспензија шок: Да
  Задна суспензија шок: Да
  рог: да.
  фронт предводени од светлината: Да
  фронт исклучување на светилките: Да
  Задни светла за вртење: Да
  Стоп светло: Да
  екран LED екран: Да
  USB полнач порта: Да
  NW: 65 килограми GW: 70kg
  пакет големина: 186 * 42 * 80см

   

  e Харли скутер citycoco r804a со огледала литиум батерија вртење светла и стоп светла од Rooder citycoco електричен скутер снабдувач (2) e Харли скутер citycoco r804a со огледала литиум батерија вртење светла и стоп светла од Rooder citycoco електричен скутер снабдувач (3) e Харли скутер citycoco r804a со огледала литиум батерија вртење светла и стоп светла од Rooder citycoco електричен скутер снабдувач (4) e Харли скутер citycoco r804a со огледала литиум батерија вртење светла и стоп светла од Rooder citycoco електричен скутер снабдувач (5) e Харли скутер citycoco r804a со огледала литиум батерија вртење светла и стоп светла од Rooder citycoco електричен скутер снабдувач (6) e Харли скутер citycoco r804a со огледала литиум батерија вртење светла и стоп светла од Rooder citycoco електричен скутер снабдувач (7) e Харли скутер citycoco r804a со огледала литиум батерија вртење светла и стоп светла од Rooder citycoco електричен скутер снабдувач (8) e Харли скутер citycoco r804a со огледала литиум батерија вртење светла и стоп светла од Rooder citycoco електричен скутер снабдувач (9) e Харли скутер citycoco r804a со огледала литиум батерија вртење светла и стоп светла од Rooder citycoco електричен скутер снабдувач (10) e Харли скутер citycoco r804a со огледала литиум батерија вртење светла и стоп светла од Rooder citycoco електричен скутер снабдувач (11)citycoco електричен скутер


 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете ѕвезда

  Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете срце