градот Coco електричен скутер Rooder r804s со ЕЕЗ COC VIN улица правни во Европа

Краток опис:

ЕЕЗ COC градот Coco електричен скутер Rooder r804s со 2 отстранлив батерии, VIN, пред шок суспензија, задните шок суспензија, огледала, пред turnning светла, задните вртење светла, стоп светло, брзинометар, двојни седишта, на регистарска табличка, улица / пат правни citycoco.


 • Бренд: OEM / ODM / ROODER
 • Мин.нарачката Количина: 10 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен / Хонгконг
 • Начин на плаќање: T / T /, L / C, Paypal, D / A, D / P
 • Цена: US $ 675,00
 • детали за производот

  Тагови производ

  градот Coco електричен скутер Rooder r804s со ЕЕЗ COC VIN улица правни во Европа

  Модел: r804r-ЕЕЗ
  Големина на гумите: 18 × 9.5inch
  режим сопирачка: Диск кочница
  Максимална искачувањето: 18 степен
  Максимален вртежен момент: 95N / M
  Максимална километража: 35-130KM
  Максимална брзина: 45km / h
  Максимално оптоварување: 200kg
  Батерија: 60V12AH / 20AH литиум батерија
  на полнење: 6-10hours
  на моторот: 1500W
  отстранлив батерија: Да
  Предна суспензија шок: Да
  Задна суспензија шок: Да
  огледала: Да
  рог: да.
  пред turnning светла: Да
  Задни светла за вртење: Да
  Стоп светло: Да
  екран LED екран: Да
  двојни седишта: Да
  регистарска табличка: Да
  ЕЕЗ / COC одобри: Да
  NW: 65 килограми GW: 70kg

  градот Coco електричен скутер (1) градот Coco електричен скутер (2) градот Coco електричен скутер (4) градот Coco електричен скутер (5) градот Coco електричен скутер (6) градот Coco електричен скутер (7) градот Coco електричен скутер (8) градот Coco електричен скутер (10) градот Coco електричен скутер (11) градот Coco електричен скутер (9) градот Coco електричен скутер (12) градот Coco електричен скутер (13) градот Coco електричен скутер (3)

   

  rooder citycoco со дозвола плоча (1) rooder citycoco со дозвола плоча (2) rooder citycoco со дозвола плоча (3) rooder citycoco со дозвола плоча (4) rooder citycoco со дозвола плоча (5) rooder citycoco со дозвола плоча (6) rooder citycoco со дозвола плоча (7)


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете куќа

  WhatsApp Online Chat !