caigiees citycoco електричен скутер COC r804i ЕЕЗ со 3000W 20ah 70kmh прекинувач speedometor потпирачот

Краток опис:

Caigiees Citycoco, Citycoco Caigiees хомологација на патот. Citycoco Caigiees е меѓу скутер и скутер, камионите, додека стои или седи. Хомологација за европските патишта. тоа ќе дојде со COC документ, со нашите ЕЕЗ / COC, тоа е лесно да се добие дозвола за улицата.

Аларм
Огледала
далечински управувач
speedometor
телефон носителот
VIN
рачки за заклучување
потпирачот прекинувач безбедно моќ


 • Бренд: OEM / ODM / ROODER
 • Мин.нарачката Количина: 10 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен / Хонгконг
 • Начин на плаќање: T / T /, L / C, Paypal, D / A, D / P
 • Цена: US $ 1.150,00
 • детали за производот

  Тагови производ

  caigiees citycoco електричен скутер r804i COC ЕЕЗ со 3000W 20ah 70kmh убаво speedometor моќност безбедно потпирачот

   

  nodel: r804i со ЕЕЗ и Коко
  моторот: 3000W
  батеријата: отстранлив 63v20ah
  предната и задната суспензија
  пред светлината, светлината на регистарска табличка и стоп светло,
  предни светла за вртење
  за напојување: 220V - 50 / 60Hz
  алуминиумска легура раб
  траење на батеријата: 65-70km според тежина и условите на патот
  тежина: 60Kgs
  велосипедист максимална тежина: 150kgs
  максимален наклон: 30 °
  време на полнење: 4-8 часа
  брзина: 70 км / ч, поддршка прилагодите брзината на 25 км / ч.
  Аларм
  Огледала
  далечински управувач
  speedometor
  телефон носителот
  VIN
  рачки за заклучување
  потпирачот прекинувач безбедно моќ

  caigiees citycoco електричен скутер COC r804i ЕЕЗ со 3000W 20ah 70kmh speedometor потпирачот прекинувачот (1) caigiees citycoco електричен скутер COC r804i ЕЕЗ со 3000W 20ah 70kmh speedometor потпирачот прекинувач (2) caigiees citycoco електричен скутер COC r804i ЕЕЗ со 3000W 20ah 70kmh speedometor потпирачот прекинувач (3) caigiees citycoco електричен скутер COC r804i ЕЕЗ со 3000W 20ah 70kmh speedometor потпирачот прекинувачот (4) caigiees citycoco електричен скутер COC r804i ЕЕЗ со 3000W 20ah 70kmh speedometor потпирачот прекинувач (5) caigiees citycoco електричен скутер COC r804i ЕЕЗ со 3000W 20ah 70kmh speedometor потпирачот прекинувач (6) caigiees citycoco електричен скутер COC r804i ЕЕЗ со 3000W 20ah 70kmh speedometor потпирачот прекинувач (7) caigiees citycoco електричен скутер COC r804i ЕЕЗ со 3000W 20ah 70kmh speedometor потпирачот прекинувач (8) caigiees citycoco електричен скутер COC r804i ЕЕЗ со 3000W 20ah 70kmh speedometor потпирачот прекинувач (9) caigiees citycoco електричен скутер COC r804i ЕЕЗ со 3000W 20ah 70kmh прекинувач speedometor потпирачот (10) caigiees citycoco електричен скутер COC r804i ЕЕЗ со 3000W 20ah 70kmh прекинувач speedometor потпирачот (11) caigiees citycoco електричен скутер COC r804i ЕЕЗ со 3000W 20ah 70kmh прекинувач speedometor потпирачот (12) caigiees citycoco електричен скутер COC r804i ЕЕЗ со 3000W 20ah 70kmh прекинувач speedometor потпирачот (13)rooder технологија ограничена citycoco ЕЕЗ COC (1) rooder технологија ограничена citycoco ЕЕЗ COC (2) rooder технологија ограничена citycoco ЕЕЗ COC (3) rooder технологија ограничена citycoco ЕЕЗ COC (4) rooder технологија ограничена citycoco ЕЕЗ COC (5) rooder технологија ограничена citycoco ЕЕЗ COC (6) rooder технологија ограничена citycoco ЕЕЗ COC (8) rooder технологија ограничена citycoco ЕЕЗ COC (9) rooder технологија ограничена citycoco ЕЕЗ COC (10) rooder технологија ограничена citycoco ЕЕЗ COC (11) rooder технологија ограничена citycoco ЕЕЗ COC (12) rooder технологија ограничена citycoco ЕЕЗ COC (13) rooder технологија ограничена citycoco ЕЕЗ COC (14) rooder технологија ограничена citycoco ЕЕЗ COC (15) rooder технологија ограничена citycoco ЕЕЗ COC (16)Харли електричен скутер ЕЕЗ COC (12)


 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете куќа

  Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете камион