2018 европски топла продажба на е-велосипед електрични велосипеди r809 со 16 инчни тркала отстранлив Li-Ion батерија на литиум и моќен мотор за возрасни

Краток опис:

Барај висок квалитет е-велосипед, ниска цена на големо е-велосипед од Rooder е-велосипед фабрика снабдувач производителот извозник на компанијата
16 инчни гуми,
отстранлив литиум батерија,
моќен мотор,
фабрика директно,
големо цена


 • Бренд: OEM / ODM / ROODER
 • Мин.нарачката Количина: 10 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен / Хонгконг
 • Начин на плаќање: T / T /, L / C, Paypal, D / A, D / P
 • Цена: US$500.00
 • детали за производот

  Тагови производ

  Rooder се посветени на R & D, производство и маркетинг во светот за високо крајот велосипеди, електричен велосипед е и релативна производи. Сега, нашите производи се најде подготвени пазарот во целиот свет.

  Нашите, Rooder, уживајте во одлична репутација поради своите сигурен квалитет, парична казна изработка и светот трендовски дизајн. Сега ние го основал сигурен светот мрежи и направија голем успех, заедно со сите партнери во светот.

  Нашата цел е да се направи тешко заработени пари на нашите клиенти повеќе вредни, додека, ќе се развива предговорот заедно.

  Ако ви треба добар high-end велосипеди, електрични велосипеди и делови од професионална оригиналниот производител, ние треба да биде право оној што го барате. Таа е без сомнение, откако ќе ни изберете како вашиот сигурен снабдувач, ќе ги уживаат истите голем успех на другите партнери имаат направено.

  2.018 европски топла продажба на е-велосипед електрични велосипеди r809 со 16 инчни тркала отстранлив Li-Ion батерија на литиум и моќен мотор за возрасни од е-велосипед фабрика

  2.018 европски топла продажба на е-велосипед електрични велосипеди r809 со 16 инчни тркала отстранлив Li-Ion батерија на литиум и моќен мотор за возрасни од е-велосипед фабрика (3) 2.018 европски топла продажба на е-велосипед електрични велосипеди r809 со 16 инчни тркала отстранлив Li-Ion батерија на литиум и моќен мотор за возрасни од е-велосипед фабрика (1) 2.018 европски топла продажба на е-велосипед електрични велосипеди r809 со 16 инчни тркала отстранлив Li-Ion батерија на литиум и моќен мотор за возрасни од е-велосипед фабрика (4) 2.018 европски топла продажба на е-велосипед електрични велосипеди r809 со 16 инчни тркала отстранлив Li-Ion батерија на литиум и моќен мотор за возрасни од е-велосипед фабрика (6) 2.018 европски топла продажба на е-велосипед електрични велосипеди r809 со 16 инчни тркала отстранлив Li-Ion батерија на литиум и моќен мотор за возрасни од е-велосипед фабрика (7) 2.018 европски топла продажба на е-велосипед електрични велосипеди r809 со 16 инчни тркала отстранлив Li-Ion батерија на литиум и моќен мотор за возрасни од е-велосипед фабрика (5) 2.018 европски топла продажба на е-велосипед електрични велосипеди r809 со 16 инчни тркала отстранлив Li-Ion батерија на литиум и моќен мотор за возрасни од е-велосипед фабрика (2)

   

  модел: r809
  големина на тркалата: 16inch
  рамка: алуминиумска рамка
  мотор: 36v250w gearless моторни
  батеријата: 36v5.2a
  Време на полнење: 3-4hours
  пауза: предни и задни диск пауза
  раб машина раб 13g36h
  дисплеј: LCD дисплеј
  максимум оптоварување: 100kg
  опсег: 50 километри
  Време на полнење: 3-4hours
  максимална брзина: 25 km / h
  пакет големина: 1320 * 650 * 260mm
  нето тежина: 14kgs
  бруто тежина: 18kgs


 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете знаме

  Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете знаме