• citycoco електричен скутер
  • Rooder two wheel off road self balancing electric chariot scooter gyropode w7 w5 w5+ w5l with 19 inch wheels for security golf factory supplier exporter manufactering
  • Rooder new harley electric scooter citycoco r804a with aluminium wheel front and rear shock suspension turning lights brake light USB port rearview mirror lithium battery factory supplier manufacturing export

Што да правиме?

Rooder технологија Ограничена се наоѓа во Шенжен. Ние се стремиме да се изгради на врвот бренд на електрични скутери во Кина. Преку неколку години на развој, ние сме биле познати како на домашните така и во странство. Нашиот професионален тим е специјализирана во авто балансирање скутери, hoverboards и Скејтборди проектирање, производство, маркетинг и услуги ...

Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете клучни

WhatsApp Online Chat !